Test wiedzy o lekturze zemsta

Pobierz

Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Sprawdź się !Zestaw pytań sprawdzających zrozumienie treści komedii Aleksandra Fredry "Zemsta".. Żeby ostrzegał go przed myśliwymi.. Rozwiąż test i sprawdź!Test wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. O narysowanie baranka.. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?. Zapraszam do rozwiązywania testu.. Tagi dla tego testu: książki gimnazjum, Zemsta,Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.. Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.. Żeby złapał mu kurę.. Jakie było .. "Zemsta" Aleksandra Fredry pojawia się u nas drugi raz, tym razem dla uczniów szkoły podstawowej.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. O co trwał spór między Rejentem a Cześnikiem?. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.. ), w której można sprawdzić, które słowo albo wyrażenie należy do mowy potocznej, a które do .Pan Tadeusz - test wiedzy.. O narysowanie węża boa zamkniętego i otwartego.. Test składa się z 15 pytań.. Uczniowie piszą ten sprawdzian na pierwszej lekcji cyklu poświęconego omówieniu lektury, a jego celem jest zmobilizowanie do uwaznego przeczytania całego utworu.Zemsta - Aleksander Fredro - streszczenie i opracowanie.. Klara młoda, płocha, a Postolina wdowa doświadczona, zna proporcją(…) i nie każe fircykować.Którą z bohaterek Zemsty polubiłeś bardziej, która Ci się spodobała?.

... Test wiedzy o rzeczach związanych z babcią!

Zawiera 32 pytań.. Jeśli tak, to sprawdź swoją wiedzę!. Kradzież kielicha i atak smoka na Esgaroth.. A jeśli nie, to może dzięki temu quizowi czegoś się o niej dowiesz?zemsta Test z lektury A. Fredry.. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi.. Cześnik 2.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę przewrotną komedię!. 1 pytanie.Test z lektury ,, Zemsta " .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Czy uda Ci się rozwikłać tę zagadkę?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.O autorze.. 9472 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Udostępnij.. Przetestuj swoją wiedzę.Quiz będzie o książce ,,Zemsta" składający się z 10 pytań.Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Którego nastolatka z serialu "Euphoria" przypominasz?Test z lektury "Zemsta" (Aleksander Fredro).. Rozwiąż test!Plik zemsta testy z odpowiedziami.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Zemsta • Data dodania: 30 wrz 201217. autor: gosiaksz popularnosc: 1780 .. zemsta wiedza o lekturze zemsta.. Kim dla Cześnika była Klara?. Opowiadania 11 Szukaj Dodaj Zaloguj "Zemsta" Aleksander Fredro.. Liczba pytań w quizie może być dowolna.. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. Opowiedz nam o swoim dniu, a my zgadniemy, ile .. - jest to nawiązanie do autentycznego wydarzenia - konfederacji barskiej z: ..

Rozwiąż test!Test wiedzy z lektury Zemsta, Aleksander Fredro.

Przekonaj się, ile wciąż pamiętasz z tej lektury!. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Podobne działy .. Zapraszamy do przypomnienia sobie tej lektury, szczególnie .. Papkin 7.Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. - 1 pkt.. Rozpocznij quiz.. Odpowiedz na pytanie i porównaj obie kobiety.. O co lis prosił Małego Księcia?. O narysowanie pudełka.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej komedii!. Jakim typem ucznia jesteś?. Sprawdź się » zemsta Jest to test znajomości "Zemsty" autor: klaudias .Test Dzieje Tristana i Izoldy - Józef Bedier 4 Test Ferdydurke - Witold Gombrowicz 1 Test Ania z Zielonego Wzgórza Lucy Maud Montgomery 3 Test Średniowiecze 3 Test Zbrodnia i kara - Fiodor Dostojewski 3 Test Hamlet - William Szekspir 2 Test Zemsta - Aleksander Fredro 3 Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 31.. Rozwiąż test!Znasz tę lekturę?. Rozwiąż test!Test sprawdza znajomość treści lektury Zemsta Aleksandra Fredry.. Skomentuj.. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi.TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. Test składa się z 12 pytań.. Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • życie i twórczość autora • test.. Jakim charakterystycznym powiedzonkiem posługiwał się Cześnik?.

Turecki quiz wiedzy ogólnej - spraw... 7673 rozwiązania.

Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. Cześnika 3. opis wydarzenia lektóra [Hobbit] 2021-01-21 19:43:14 Polski zamiana na aspekt niedokonany 2021-01-21 17:02:55; Aspekt niedokonany 2 2021-01-21 17:02:20; Aspekt przeciwny (niedokonany) 2021-01-21 16:54:47 Czy jest jakaś specjalna książka (jaka?. autor: makowiec popularnosc: 272 zdawalność: 77.94 % kategoria: Język polski.. Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.. Czyje to powiedzenie: Niech się dzieje wola Nieba, z nią się zawsze zgodzić trzeba?. Gatunek literacki "Zemsty".. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.Zemsta to komedia Aleksandra Fredry, która została wystawiona po raz pierwszy w teatrze w roku 1834, natomiast pierwsze wydanie książkowe ukazało się cztery lata później.. Historia oparta jest na autentycznych wydarzeniach, które autor znalazł opisane w dokumentach swojej żony.. Dorota 5 lat temu.. Jakie dzikie zwierzę Papkin miał ujarzmić na życzenie Klary?. Spróbuj też!. Wypisz 2 cechy, które je łączą i 2 — które różnią.Opowieści z Narni.. W ilu % posiadasz słodką osobowość?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę..

... Test wiedzy o rzeczach ...Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.

Test składa się z 12 pytań.. Żeby go oswoił.. Udostępnij.. Społeczność .. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. Głównymi bohaterami są Cześnik Raptusiewicz i Rejent Milczek.pkt.. Zwierzę z Nilu - dowód miłości w "Zemście".. rxvgqo 3 lata temu.. Masz miejską czy wiejską osobowość?Aleksander Fredro - Zemsta Lektura - Sprawdź swoją wiedzę
*Uwaga W odpowiedziach występują "-" jeśli zaznaczysz odpowiedź z tym myślnikiem dostajesz zero punktów.. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. Tak samo liczba odpowiedzi.. Gatunek: komedia.. Test składa się z 15 pytań.. Testy \ Lektury szkolne \ Zemsta - Aleksander Fredro; Zemsta - Aleksander Fredro, test z lektury Powtórzenie lektury !. Rodzaj literacki "Zemsty".. Od łatwego do trudnego poziomu !. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt