W e-mailu do koleżanki/kolegi z austrii napisz

Pobierz

Napisz e mail do przyjaciółki z Anglii, w którym: - poinformujesz ją, że nie będziesz w stanie się spotkać i wyjaśnisz powód, Napisz e-mail (po angielsku) do koleżanki ze szkolenej wymiany w Angli.. Napisz e mail do przyjaciółki z Anglii, w którym: - poinformujesz ją, że nie będziesz w stanie się spotkać i wyjaśnisz powód, - powiesz jej o swoich planach na najbliższy tydzień i je opiszesz, - zaproponujesz spotkanie w innym terminie,11 sty 2009. witam mam do napisania e-mail: Po powrocie z podróży piszesz do mieszkającej w Niemczech koleżanki e-mail w którym informujesz ją: -dokąd i jakim środkiem lokomocji pojechałeś, -jak przebiegała podróż i co się nieoczekiwanie wydarzyło, -jak próbowałeś rozwiązać problem i kto ci pomógł, -że za rok planujesz podobną podróż i proponujesz .Napisz e-mail do kolegi/koleżanki z Anglii, w którym: -Opiszesz, jak zmieniła się spotkana osoba; -Jak czujesz się po spotkaniu; -zaproponujesz wspólne spotkanie z twoim dawnym kolegą/dawną koleżanką, żeby mogli się poznać.. Question from @Fighter1997 - Liceum/Technikum - Język niemieckiPrzebywasz na letnim kursie językowym w Anglii.. - poinformuj go/ja o nowym koledze/kolezance - opisz krotko jego/ jej wyglad - napisz, czy sie cieszysz z nowego ucznia/ nowej uczennicy w klasie - popros.Elementy składające się na e mail do przyjaciółki lub koleżanki po angielsku 1..

napisz e-mail do kolegi/koleżanki z Australii.

Zwrot rozpoczynający e mail - krótki, nieoficjalny zwrot do adresata.. PILNE W e-mailu do koleżanki/ kolegi z Austrii napisz: -co ci się przydarzyło podczas wakacyjnej podróży,-jak zakończyła się twoja przygoda,-jak zareagowałaś/ zareagowałeś w tej sytuacji,-czego nauczyło cię to zdarzenie.W e-mailu do koleżanki/kolegi z Austrii napisz; -co ci się przydarzyło podczas wakacyjnej podróży, -jak zakończyła się twoja przygoda, -jak zareagowałaś w tej sytuacji, -czego nauczyło ci to zdarzenie.. poleca 85% 990 głosów Treść Grafika Filmy Komentarze Napisz list do kolegi z Australii.. Bardzo proszę o szybkie napisanie dobrego e-maila po niemiecku bo kompletnie nie ogarniam tego języka ;) Tylko takimi prostymi zdaniami nic skomplikowanego, powiedzmy 2 zdania do .W e-mailu do koleżanki/kolegi z Austrii napisz;-co ci się przydarzyło podczas wakacyjnej podróży,-jak zakończyła się twoja przygoda,-jak zareagowałaś w tej sytuacji,-czego nauczyło ci to zdarzenie.Bardzo proszę o szybkie napisanie.. -Poinformuj, gdzie przebywasz.. 3.E-mail należy podzielić na akapity.. Limit słów wynosi 80-130.. Napisz wiadomość w formie e-mail do kolegi/koleżanki z Australii: -Zapytaj o jego/jej samopoczucie..

napisz list do koleżanki lub kolegi.Przekonaj odbiorcę listu,że warto odwiedzic Częstochowe.Uwaga!.

-Napisz kilka słów o osobie prowadzącej zajecia.. z którą bardzo się zaprzyjaźniłeś/-aś.. Napisz swoją wypowiedź w języku angielskim.. E-mail musi zawierać przynajmniej jedną kartkę z zeszytu.Nov 25, 2020Napisz e-maila do koleżanki z Austrii, podając informacje -przeproś, że dlugo sie nie odzywałeś (podaj powód) -poinformuj po przebytej chorobie, przebieg, czas trwania -opisz jakie zalecenia otrzymałeś od lekarza -prześlij pozdrowienia dla waszych wspólnych znajomych limit 20 zdańNapisz list do kolegi z Australii.. Zwykle naszym zadaniem jest opisanie jakiejś zaistniałej sytuacji lub zaproszenie na różne wydarzenia, zamieszczając w tym opisie informacje, które są podane w poleceniu.. zadanie dodane 15 listopada 2012 w Język angielski przez użytkownika mejk123 (-4,580) [Szkoła średnia] list; angielski; Rozwiń swoją wypowiedź w każdym z trzech podpunktów, tak .Napisz list do kolegi z Niemiec.. Podpisz się jako XYZ.. - napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter.. Wstęp - zdanie, zazwyczaj nawiązujące do poprzedniego listu.. Przywitanie - krótki, nieoficjalny zwrot grzecznościowy skierowany do adresata..

w liśćie napisz o poznaniu nowej interesującej osoby Napisz:-ja.Najczęściej jest to mail prywatny, do kolegi lub koleżanki, więc zazwyczaj ma formę bardziej nieoficjalną.

Ich habe finde eine Bekanntgabe der .Napisz do swojego kolegi lub swojej koleżanki z innej szkoły email, w którym: - opiszesz trasę wycieczki, -.. Spytaj czy.. Napisz do kolegi / koleżanki z Niemiec list , w którym opiszesz : * cel, na realizację którego przenaczysz zarobione pieniądze i plany na resztę wakacji.. Ostatnio byłem na wycieczce w Częstochowie.Właśnie wróciłeś z wycieczki.W e-mailu do kolegi/ koleżanki z Australii: • napisz, od kogo dostałeś/-aś ten prezent • opisz jedną funkcję tego urządzenia, która jest dla Ciebie najważniejsza • wyjaśnij, dlaczego nie zabierasz tego urządzenia do szkoły • zapytaj kolegę/koleżankę, z jakich funkcji smartwatcha on/ona korzysta najczęściej.17 W ramach wymiany międzynarodowej wraz z klasą wyjeżdżasz za granicę do zaprzyjaźnionej szkoły.. Postaraj się rozwinąć swoją wypowiedź w każdym z trzech podpunktów.. Użyj od .Napisz email do kolegi z Anglii.. Elementy składające się na e-mail do przyjaciółki lub koleżanki po niemiecku 1.. 2008-12-15 16:58:29; Napisz e-mail po angielsku do kolegi/ koleżanki że wygrałem konkurs szkolny MAM TALENT 2011-12-12 13:52:31; Napisz e-mail do nowej koleżanki po angielsku.. W e-mailu do koleżanki z Anglii: opisz występ artystyczny, który przygotowaliście na tę okazję• przedstaw swoje obawy związane z występem• poinformuj, co kupiłeś(-aś) w związku z wyjazdem, i wyjaśnij dlaczego• napisz, jak .Jeśli zamierzacie napisać list lub e-mail po niemiecku i szukacie pomocnych zwrotów, to poniżej znajdziecie sformułowania przydatne podczas pisania listu lub maila w tym języku..

- napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter.

Napisz list do kolegi/koleżanki z zagranicy.. W czasie wakacji podjąłeś/ podjęłaś pracę zarobkową.. 3.Napisz e-mail do koleżanki po angielsku.PILNE!. 2012-11-25 17:03:04Mam napisać e-mail do koleżanki z Australii z którą zacząłem korespondować.. Wstęp - pierwsze zdanie, zwykle przeprosiny za długi brak kontaktu lub pytanie o adresata.. Wykorzystaj wybrane frazeologizmy Frazeologizmy: Kręcić się w głowie, stawić czemus czoła, z lekkim sercem, cały w skowronkach, ciemno przed oczami, serce podskoczyło komus do gardła, kamień spadł komu Napisz dalszą część e-maila do koleżanki lub kolegi.Napisz list do koleżanki z Australii, aby opowiedzieć o festiwalu muzycznym, na którym byłaś w ubiegły weekend.. Mam w nim - przedstawić się (imię nazwisko, wiek, narodowość) i mam podziękować za otrzymanego e-maila, - opisać swoje zainteresowania i sposoby spędzania wolnego czasu, - wspomnieć o swojej rodzinie i przyjaciołach - opisać swój wygląd i charakter.Napisz list do kolegi z Australii.. ;) 2012-10-04 21:11:35; Napisz e-mail (po angielsku) do koleżanki ze szkolenej wymiany w Angli..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt