Test na znajomość lektury w pustyni i w puszczy

Pobierz

Henryk Sienkiewicz.. Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. sz.p.michal.g 6 lat temu.. Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, czy dokładnie przeczytałeś książkę!Test z lektury Marcin Kozera kl.doc.. ähnliche App erstellen.Trwa ładowanie danych.. Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. "W pustyni i w puszczy" - test dla klasy V sprawdzający umiejętność czytania ze zrozumieniem.rozwiązane.. test dodany 12 lat temu przez peterzonta.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.. "W pustyni i w puszczy" - test 1.. Podczas spaceru czternastoletni Staś Tarkowski opowiadał swojej ośmioletniej przyjaciółce Nel Rawlison o Fatmie - żonie Smaina, która została aresztowana po tym.Henryk SienkiewiczW pustyni i w puszczy.. W pustyni i w puszczy.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań Jaką przeszkodę spotkali na pustyni Sudańczycyburzę piaskową Zgłoś błąd.. Książka "W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza jest.Test z lektury "W pustyni i w puszczy".. Rozwiąż test ».. Ta kultowa powieść autorstwa Henryka Sienkiewicza jest lekturą w 5 klasie szkoły podstawowej.. Dajcie do tego ODP.. Glówni bohaterowie byli narodowośći: Anglik i Angielka Polskiej Angielskiej Polak I Angielka.. silny wiatr burza piaskowa fatamorgana dzień polarny.. Kogo nazywano "dzieckiem pustyni"?Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego (podstawówka)..

Test ze znajomości lektury w pustyni i w puszczy.doc.

W pustyni I w puszczy"- test znajomości lektury.Streszczenia lektur.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Dlaczego warto przeczytać powieść H.Sienkiewicza pt. ,,W pustyni i w puszczy''?. W pustyni i w puszczy- znajomość lektury (1) Połącz w pary.. Był już przed pójściem do powstania skończonym inżynierem, jednakże rok jeszcze poświęcił na studia hydrauliczne, a następnie otrzymał posadę przy kanale i w ciągu kilku lat — gdy poznano jego znajomość rzeczy, energię i pracowitość.Quiz wiedzy o lekturze "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. Mamba pochodził z plemienia: Dangalów Samburów.W pustyni i w puszczy - Henryk Sienkiewicz ( audiobook pl ).. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. ROZDZIAŁ I.. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.. Akcja powieści rozgrywa się: w Afryce w Azji w Europie.. Braterstwo krwi zawierali między sobą Murzyni.. Test w pustyni i w puszczy.W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. Tagi dla tego testu: W pustyni i w puszczy, Lektury szkolne, Henryk Sienkiewicz.Test sprawdzający Twoją znajomość lektury "W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza (podstawówka).. W pustyni i w puszczy.Test z "W pustyni i w puszczy" pomoże ci przygotować się do sprawdzianu ze znajomości lektury!.

Test z lektury ''W pustyni i w puszczy'' Test.

Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt.Test: W pustyni i w puszczy.. Klasa 5 Polski.. Wybierz prawidłową odpowiedź.Test sprawdzający znajomość lektury ,,W pustyni i w puszczy.. Główni bohaterowie to: Staś i Nel Kali i Mea Gebhr i Chamis.. Czy rozpoznasz, z której lektury szkolnej pocho… Wybierz poprawny przebieg akcji - W Pustyni i w… Który chłopak z "Kamienie na szaniec" jest Twoj…Test z lektury szkolnej.. Jakie są najważniejsze wydarzenia?Test z Lektury "W Pustyni i w Puszczy" Koło fortuny.. W pustyni i w puszczy - na czym polegało braterstwo krwi?. Rozwiąż test składający się z 18 pytań.. Co Staś chciał zrobić po wykradzeniu strzelby?zabić wielbłądy Zgłoś błąd.klasa 6 Lektury obowiązkowe.. Na początku Odszukaj w książce Henryka Sienkiewicza.0.. W pustyni i w puszczy.. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego.. Ich długotrwała znajomość stworzyła między mężczyznami i ich dziećmi silne więzy.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczy.. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury "W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza.W Pustyni i w Puszczy.. wg Agadudzik14.Test ze znajomości lektury..

Henryk Sienkiewicz "W pustyni i w puszczy".

Zaproponowany cykl zajęć ma na celu pokazanie czytelnikom piękna Czarnego Lądu, jego Staś Tarkowski - rycerz bez skazy Notatki z lektury Test ze znajomości lektury.. Efektem pracy będzie pięciominutowe wystąpienie, w którym przedstawicie opracowane zagadnienie (wsparte prezentacją W tym celu poszukajcie informacji w internecie i w książkach - odwiedźcie bibliotekę szkolną.Pomysł na lekturę "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. Test składa się z 18 pytań.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. 1.Akcja powieści rozgrywa się wTest ze znajomości treści.. Życzę miłego rozwiązywania.. Którą część garderoby upuściła Nel na pustyni?4.. Wyślij znajomemu link do testu i sprawdźcie kto lepiej go rozwiąże: Udanej w pustyni i w puszczy test z odpowiedziami.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.Najbardziej kompletny test z lektury W pustyni i w puszczy jaki znajdziesz w sieci.. Jak nazywa się niebezpieczne dla ludzi zjawisko na pustyni?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt