Historia dział 3 klasa 4 quiz

Pobierz

wg Kononowiczkarol.. Sprawdzian z rozdziału 4 historii dla klasy 4 szkoły podstawowej.. Jak nazywał się pogromca armii tureckiej spod Wiednia?. Czas pytania: 00:00:04.Test z podręcznika Historia:Wczoraj i dziś.. Czas kursu: 00:00:04.. Uporządkuj chronologicznie daty.. 97% average accuracy.Trudne dzieje ostatnich stu lat.. Ilość pytań: 30 Rozwiązywany: 5934 razy.. : 1 - 1500 rok, 2- 100 rok, 3- 14 rok, 4- 200 rok .Zadania tekstowe klasa IV Test.. Oryginalne materiały pochodzą z książki Wczoraj i dziś dla klasy 4.. Do którego wydarzenia doszło jako pierwszego?. Powodzenia!. Od Piastów do Jagiellonów - powtórzenie - teleturniej Teleturniej.. Nauka zajmująca się badaniem przeszłości.. Powtórz materiał i sprawdź czy już wszystko potrafisz.. Powodzenia!. Klasa 4 Historia Panowanie Bolesława Chrobrego.Klasa 4, dział 4 - Ku współczesnej Polsce.. Opowieść, w której występują zarówno prawdziwe, jak i zmyślone postacie i wydarzenia.. Logowanie Rejestracja Deutsch English Español Français Polski Português Pусский IQ Matematyka Geografia BiologiaKlasa 4, dział 3 - Wojny i upadek Rzeczypospolitej.. Zobacz podobne quizy: #ciekawe #historia #inteligencja #ksiazki #nauka #test .. GŁOSOWANIE: Wakacje.. Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Klasa 4.. Sprawdź, ile już wiesz!Klasa 4, dział 3 - Wojny i upadek Rzeczypospolitej.. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Sprawdzian z historii dla klasy 4 przygotowany na podstawie podręcznika Nowa Era Wczoraj i dziś z działu "Wojny i upadek Rzeczypospolitej"..

Sprawdzian z historii klasa 4 dział 5.

Powodzenia!. answer choices Bitwa pod Wiedniem Utworzenie Legionów Polskich we Włoszech wybuch powstania kościuszkowskiego odkrycie polonu i radu przez Marię Skłodowską-Curie i Piotra Curie Question 2 60 seconds Q.3.. Za panowania króla Stefana Batorego Jan Zamoyski pełnił funkcję kanclerza.Test z historii.. Test podsumowujący trzeci dział "W Polsce Piastów i Jagiellonów" Jest przeznaczona dla uczniów klas 4.. Trudne dzieje ostatnich stu lat.. DO KOŃCA XVI WIEKU MOGŁA WYBIERAĆ KRÓLA kanclerz NAJWAŻNIEJSZY urzędnik po królu Ostatnimi królami z rodu Jagiellonów byli : ZYGMUNT I STARY ZYGMUNT II AUGUST WIEK XVI WSPANIAŁY OKRES DLA POLSKIEJ KULTURY 1. powstawały pierwsze dzieła literackie w języku polskim 2. do Polski przyjezdzali architekci z Włoch uważani za najlepszych w EuropiePrzyroda kl. 4 dział 4 - Szkielet i mięśnie umożliwiają ruch.. Skomentuj.. 3 utrwalenie Połącz w pary.. answer choices Jan III Sobieski Augustyn Kordecki Question 4 120 seconds Q.Rozbiory, powstanie kościuszkowskie i legiony Test.. Powstanie PRL i jego upadek.. Na podstawie kilku pytań, spróbuję zgadnąć, czy Twoja średnia na koniec roku przekracza 4,75!. Sprawdzian z lekcji historii dla klasy 4 szkoły podstawowej.. Ilość pytań: 32 Rozwiązywany: 859 razy..

Sprawdzian z historii klasa 4 dział 1.

Suma punktów: /46.00.Aug 5, 2021 Mam nadzieję, że przyda Ci się on.. Macmillan Repetytorium Ósmoklasisty część 1 (klasa 7) - Unit 4 - 85 słów Labirynt.Sprawdzian, który przygotowałem, dotyczy działu Wojny i upadek Rzeczypospolitej.. wg Skoczylas.. Podsumowanie wiadomości - klasa IV - język polski Koło fortuny.Question 1 60 seconds Q. Zdecyduj czy zdanie jest prawdziwe czy fałszywe.. 9 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Sprawdzian z historii klasa 4 - Wczoraj i dziś - przekrojowy test z całego podręcznika; Sprawdzian z historii klasa 4 dział 1 - Z historią na Ty - Wczoraj i dziś; Sprawdzian z historii klasa 4 dział 2 - Od Piastów do Jagiellonów - Wczoraj i dziś; Sprawdzian z historii klasa 4 dział 3 - Wojny i upadek Rzeczypospolitej .Edit.. Na przykład: najważniejsze daty oraz wydarzenia z historii Polski.. HISTORIA to : Opowieść o fantastycznych postaciach i zdarzeniach, zawierająca elementy magii.. Klasa 4 Przyroda.. Zapoznaj się z historią.. Powtórz materiał i sprawdź czy już wszystko potrafisz.. Powiązane z tym testem.. Publikacja pozwoli powtórzyć materiał i przygotować się do nadchodzącego sprawdzianu.. Klasa 4 Polski Nowa Era - powtórzenie 4 rozdziału kl. IV.. Sprawdzian ze znajomości 3 rozdziału "Wojny i upadek Rzeczypospolitej" z podręcznika Wczoraj i dziś..

Berufe - klasa IV Połącz w pary.

Zawiera on zakres wiadomości z IV działu,podręcznika ,,Wczoraj i dziś 5" Wczoraj i dziś 5, rozdział 2.Sprawdzian "Wojny i upadek Rzeczypospolitej" - test sprawdzający wiedzę - rozdział 3.. Szkoła podstawowa Sprawdzian z angielskiego klasa 4 unit 3 - Brainy.. Test podsumowujący czwarty dział "W czasach zwycięstw i latach niewoli" Jest przeznaczona dla uczniów klas 4.. Quiz historyczny 7e grupa II Test.. Suma punktów: /27.00.. Sprawdzian, który tutaj udostępniam dla klasy 4-tej dotyczy rozdziału III zatytułowanego Wojny i upadek .W kategorii historia klasa 4 znajdują się quizy i ćwiczenia online, które pozwolą powtórzyć materiał szkolny.. Powtórz materiał i sprawdź czy już wszystko potrafisz.. Wojny i upadek Rzeczypospolitej - daty Połącz w pary.. wg Szklanablana.. Czas kursu: 00:00:04.. Test podsumowujący pierwszy dział "Zapoznaj się z historią" Jest przeznaczona dla uczniów klas 4.. Jan Zamoyski i złoty wiek Polski.. TOP; .. Test z przyrody klasa 4 dział 3 - Poznajemy świat organizmów.. Materiały służące do samodzielnej weryfikacji stopnia opanowania zagadnień przez ucznia.. Ktos200 2 lata temu.. [ Tutaj możesz zapoznać się z Radkiem Kotarskim i jego spektakularną książką o metodach uczenia się].. Jest to test przeznaczony dla uczniów klasy 5 SP.. Klasa 4 Niemieckim.. Wojny i upadek Rzeczpospolitej kl 4 roz..

Historia klasa 4, dział II, Wczoraj i dziś DRAFT.

Sprawdzian ze znajomości 3 rozdziału "Wojny i upadek Rzeczypospolitej" z podręcznika Wczoraj i dziś.. Niewątpliwie są to podstawy pozwalające na lepsze zrozumienie omawianych w szkole zagadnień.Pytania kontrolne w testach zostały opracowane na podstawie wydawnictwa WSiP.. Bolesław Chrobry Sortowanie według grup.. wg Kononowiczkarol.. Udostępnij.. Ilość pytań: 19 Rozwiązywany: 60197 .. Powtórz materiał i sprawdź czy już wszystko potrafisz.. Powodzenia!. Kopia Wojny i upadek Rzeczypospolitej Test.. Ilość pytań: 8 Rozwiązywany: 1616 razy .. Jan Zamoyski pełnił w swojej karierze funkcje: kanclerza i hetmana.. Rozwój i upadek Rzeczpospolitej w czasach panowania Stanisława Augusta Poniatowskiego.Test z historii dział 3. klasa 4 - Co na sprawdzianie.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Odkrycia Geograficzne - klasa 5 szkoły podstawowej.. Sprawdzian z lekcji historii dla klasy 4 szkoły podstawowej.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.Test z historii dla klasy 4 dział 3 na podstawie podręcznika Nowa Era Wczoraj i dziś, rozdział "Wojny i upadek Rzeczypospolitej".. Dział III.Czy rozwiążesz quiz z historii dla 4 klasy?. Stanowi niezastąpioną pomoc przed testami .Sprawdzian z historii klasa 4 dział 4.. Przygotowany przez nas test z historii dział 3. klasa 4 zwiera pełny zakres materiałów do przerabianego działu z historii na obecny rok szkolny.. 3 utrwalenie Połącz w pary.. Test z historii do klasy 4 .Powtórzenie - Opisać Polskę Koło fortuny.. Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi.. Test składa się z 12 pytań o różnym stopniu trudności.. wg Alachaszcz.. ENGLISH - kl. VII dział 3 Połącz w pary.Sprawdzian z historii klasa 4 dział 3.. Odzyskanie przez Polskę niepodległości, okres międzywojenny, walka z Niemcami w trakcie II wojny światowej.. Powtórzenie wiadomości - Wojny i upadek Rzeczypospolitej Połącz w pary.. Zebrane pytania i odpowiedzi do zestawu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt