Dżem sen o victorii interpretacja

Pobierz

Marek Biliński - Ucieczka z tropiku .Sprawdź o czym jest tekst piosenki Paw nagranej przez Dżem.. "Sen o Victorii" z repertuaru zespołu "Dżem" w interpretacji Marcina Piojdy - koncert "Co mi w sercu gra".. Oceń nagranie, zaśpiewaj swoją wersję piosenki.Dżem - Sen o Victorii, 1993.. "Sen o Victorii" może być interpretowany na dwóch płaszczyznach - osobistej oraz globalnej, politycznej.. Legendy Polskiego i Światowego Rocka.. Biorąc ślub z Victorią, wreszcie odnajdzie czystość oraz zrzuci z siebie kajdany nałogu.Utwór "Sen o Victorii" to prawdziwy klasyk.. I'll Be Standing - Alicja Tracz.. Na Groove.pl znajdziesz najdokładniejsze tekstowo tłumaczenia piosenek w polskim Internecie.. Nazwa zespołu pochodzi od wyrazu jam, który oznacza zbiorowe muzykowanie, improwizowanie na określony temat.Znajdź tekst utworu Dżem - Sen o Victorii i wyszukaj Dżem.. Wolności moja, śniłem, że wziąłem z Tobą .Dżem.. Marcin, dobrze, że wróciłeś :)Mile widziana łapka :)Subskrybuj by byc na bieżąco!Dżem - Sen o Victorii - tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie.. Życie cygana - Akcent.. aniolek1994.. Zobacz słowa utworu Sen o Victorii wraz z teledyskiem i tłumaczeniem.. Mężczyzna opowiada o swoim śnie.. Na Groove.pl znajdziesz najdokładniejsze tekstowo tłumaczenia piosenek w polskim Internecie.. Legendy Polskiego i Światowego Rocka.. Zostawcie Titanica - Lady Pank..

Wyróżniamy się unikalnymi interpretacjami tekstów, które pozwolą Ci na dokładne zrozumienie przekazu Twoich ulubionych piosenek.

Na Groove.pl znajdziesz najdokładniejsze tekstowo tłumaczenia piosenek w polskim Internecie.. Jeżeli jesz go w swoim śnie, to znak, że życie będzie miało dla Ciebie wiele miłych niespodzianek.. Nazwa zespołu pochodzi od wyrazu jam, który oznacza zbiorowe muzykowanie, improwizowanie na określony temat.Dżem - Sen o Victorii.. Melodia - Sanah .Sen O Victorii - Dżem O Zespole: Dżem - polska formacja muzyczna grająca rocka i bluesa, uważana za jedną z najważniejszych grup rockowo-bluesowych.. Piosenka ta pochodzi z albumu "Detox" wydanego w czerwcu 1991r.. Gdy przyrządzasz go w swym śnie, oznacza to, że będziesz cieszył się szczęśliwym życiem rodzinnym.Dżem - Sen o Victorii - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk.. Jako singel został wydany w 1998 roku wraz z utworem pt. To tylko dwa piwa, już w wykonaniu Jacka Dewódzkiego, a płytka była dołączana do biletu na koncert w Operze.Studyjna wersja utworu Sen o VictoriiNagranie ze Spodka w roku 1992. fot. sxc.hu/photo/653184 , maare6 » Opisz swój sen o dżemie i otrzymaj jego interpretację w kilka minut!Dziś przypominamy Wam koncert zespołu Dżem, który odbył się na Przystanku Woodstock w 2003 roku - posłuchajcie kawałka "Sen o Viktorii"Więcej muzyki z Przyst.C F Dzisiaj miałem piękny sen C F Naprawdę piękny sen C F Wolności moja, śniłem, że Dm F C Wziąłem z Tobą ślub C F Słońce nas błogosławiło C F I Księżyc też tam był C F Wszystkie gwiazdy nieba, nieba Dm F C Wszystkie gwiazdy pod C F O Victorio, moja Victorio C F Dlaczego mam Cię tylko w snach C F Wolności moja i Victorio .Sprawdź o czym jest tekst piosenki Jak malowany ptak nagranej przez Dżem..

Sprawdź słowa piosenki Sen o Victorii Dżem, zobacz teledysk.Moja bluesowa interpretacja utworu pt. "Sen o Victorii".Dżem - Sen o Victorii.

Tekst: Dzisiaj miałem piękny sen, naprawdę piękny sen.. Bez prąduSłuchaj piosenki wykonawcy Dżem pod tytułem: "Dżem - Sen o Victorii".. Laleczka z saskiej porcelany - Magda Fronczewska.. Święta w nas - Blue Cafe.. Swietliki - Filandia .. Andrzej Piaseczny, Robert Chojnacki - Budzikom śmierć, 1996.Sen O Victorii - Dżem O Zespole: Dżem - polska formacja muzyczna grająca rocka i bluesa, uważana za jedną z najważniejszych grup rockowo-bluesowych.. Brodka & A_GIM - Wszystko, czego dziś chcę .. Utwór został wykonany przez zespół LemON podczas koncertu "Wolność - kocham i rozumiem" na festiwalu Opole 2014Sprawdź o czym jest tekst piosenki Modlitwa III - pozwól mi nagranej przez Dżem.. Tylko w nim mógł stanąć twarzą w twarz z wolnością, "związać się z nią na zawsze".O Victorio, moja Victorio Dlaczego mam Cię tylko w snach Wolności moja Ty Victorio Opanuj w końcu cały świat Ot, gdyby tak wszyscy ludzie Mogli przeżyć taki jeden dzień Gdy wolność wszystkich, wszystkich zbudzi I powie: "idźcie tańczyć, to nie sen" O Victorio, moja Victorio O Victorio ma pozdrawiamSen o Victorii - piosenka zespołu Dżem, z albumu Detox, wydana w 1991 roku.. Śpiewa użytkownik renata95.. W pierwszym rozumieniu Riedel szuka wolności od własnych demonów - przede wszystkim uzależnienia narkotykowego..

Wyróżniamy się unikalnymi interpretacjami tekstów, które pozwolą Ci na dokładne zrozumienie przekazu Twoich ulubionych piosenek.Dżem truskawkowy - będziesz zadowolona z tego, co robisz.

Piosenka z płyty "Detox" z 1991 roku.. Victoria to w tej piosence wolność, której tak bardzo brakuje osobie mówiącej.. Piotr Rogucki-mała - Piotr Rogucki.. Dżem w operze - Wehikuł czasu .. Najwyższa jakość audio z tego koncertu.Wszystkie kawałki ze Spodka w playliście: jest też symbolem zmysłowej przyjemności i w tym kontekście może oznaczać, że wypełnia Cię erotyczna tęsknota..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt