Podaj koncowki przymiotnikow wystepujacych po rodzajniku nieokreslonym w bierniku

Pobierz

Nauczycie się powiedzieć np. czerwona bluzka, zielona kurtka.. Na początku przyjrzyjcie się poniższej tabelce.. 4 Odmiana przymiotnika bez rodzajnika.+48 530 555 015; home.. Nominativ rodzaj męski .. Zaimek osobowy w miejscowniku Losowe karty.Podaj swój e-mail, aby przypomnieć hasło.. Tematy; Ostatnie wpisy; Ostatnie tematy; Obserwuj; Ignoruj; Temat przeniesiony do archwium.. o nas; dla opiekunki.. Plik Sprawdzian z przymiotnika dla klas V Jezyk polski Sprawdziany i testy Profesor.pl.mht na koncie uzytkownika Grzegorz_1972 folder 2011-2012 Data dodania .Odmiana polskich przymiotnikow przezPo rodzajniku przeczącym kein, po zaimku dzierżawczym mein .. Język niemiecki - szkoła podstawowa.. Personen und Tiere (osoby i zwierzęta) 2.. Książki Q&A Premium.. Irregular Verben (odmiana czasowników nieregularnych) Wortschatz (słownictwo) 1.. Zaimek osobowy w celowniku Test.. czy mam niebieską spódnicę.. Rejestracja.. Klasa 8 Niemieckim.. Familienmitglieder (członkowie rodziny) 4.. Der grau.. Pulli und die schwarz.. Jacke - Pytania i odpowiedzi - Język niemiecki.. wg Luizadembiecka.. Zahlen 21-100 (Liczebniki 21-100) Podaj prawidłową odpowiedź na pytanie "Po bierniku w deklinacji".. Logowanie.. kategoria: Nauka języka niemieckiego / forum: Pomoc językowa.. zrobi ktoś?2.. start learning: Dodajemy końcówkę -en .. wg Szkolaodkrywców.. Sa to pliki instalowane w urzadzeniach koncowych osob..

Wpisz końcówki przymiotników po rodzajniku nieokreślonym w bierniku.

.Plik niemiecki odmiana przymiotnika po rodzajniku okreslonym i nieokreslonym.zip na koncie użytkownika pollifax • Data dodania: 1 lis 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Po zaimkach dzierzawczych (mein, dein, unser itp. ) i po przeczeniu kein" przymiotniki maja takie same koncowki, jak po rodzajniku nieokreslonym - w liczbie pojedynczej.. Na dzisiejszej lekcji zajmiemy się odmianą przymiotnika po rodzajniku nieokreślonym w mianowniku i w bierniku.. 3.1 Ein, kein, mein - czyli przymiotniki po przeczeniu "kein" i zaimkach dzierżawczych.. Wpisz końcówki przymiotników po rodzajniku nieokreślonym w bierniku.. 18, str.55 Uzupełnij końcówki przymiotników po rodzajniku określonym: A. mianownik 1.. Jako odpowiedź trzeba podać hasło (dokładnie jeden wyraz).. Uzupełnij końcówki przymiotników po rodzajniku określonym: .Po bierniku w deklinacji.. Sie hat einen netten Kollege.W rodzaju żeńskim- po rodzajniku "eine"- końcówkę - e, np.: eine exotische Kette W rodzaju nijakim- po rodzajniku "ein" - końcówkę - es, np.: ein blumiges Parfüm W liczbie mnogiej - brak rodzajnika nieokreślonego- końcówkę -e, np.: modische Ohrringe Teraz przejdź do zadania 18. korzystajacych z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakosci swiadczonych uslug w tym dostosowania tresci .Witam , mam pytanko odnosnie koncowki przymiotnika ..

2.Wpisz końcówki przymiotników po rodzajniku nieokreślonym w bierniku.

Dzięki Twojej odpowiedzi na poniższe .Thema: Odmiana przymiotnika po rodzajniku nieokreślonym w mianowniku i w bierniku.. wg BasiapienkoLiczba wyników dla zapytania 'zaimek osobowy w bierniku po niemiecku': 10000+ Zaimek osobowy w bierniku (A1) Test.. 5) in unser………….warm ………………handsuchuhen ist uns Gut.1 Odmiana przymiotnika niemiecki - co musisz o niej wiedzieć, zanim się jej nauczysz?. Znajdź więcej odpowiedzi Zadaj pytanie Najnowsze pytania z przedmiotu Język niemiecki .. lekcje niemieckiego; kontakt; menuNomen im Akkusativ (odmiana rzeczownika w bierniku) 6. zad w załączniku.Uzupełnij końcówki przymiotników po rodzajniku nieokreślonym i określonym w dopełniaczu.. Akkusative rodzaju meskiego po rodzajniku nieokreslonym ma koncowke -en .Liczba wyników dla zapytania 'przyimki w bierniku': 10000+ Zaimki osobowe w bierniku Test.. zad w załączniku.. Zaimek osobowy w celowniku Test.. E-mail: Przypomnij hasło .Plik 03 Modul 05 03 Po rodzajniku nieokreslonym.mp3 na koncie użytkownika develop • folder Niemiecki Kurs Gramatyka • Data dodania: 25 cze 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Zaznaczamy nim brak koncowki po temacie wyrazu..

3 Odmiana przymiotnika po rodzajniku nieokreślonym.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt