Test wiedzy pl opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa

Pobierz

KATEGORIE TEMATYCZNE » Strona główna » Język polski » Współczesność » Opowieści z Narnii Lew, Czarownica i Stara Szafa.. Polecam tę stronkę!Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. W rezultacie jesteś już za stara na bajki, a .. w którym stała stara szafa z dużym lustrem w drzwiach.. Lektury szkolne w wersji Harry'ego Pottera!. Otrzymuj osiągnięcia.. Zostaje wysłany razem z rodzeństwem na wieś, do domu Profesora, by tam przeczekać okres nalotów bombowych na miasto w czasie II wojny światowej.Podstawowe informacje o bohaterze Łucja jest jedną z głównych postaci powieści Lew, czarownica i stara szafa C.S. Lewisa.. Właśnie co skończyłam grać w Quiz OPOWIEŚCI Z NARNII i. udało mi się zdobyć 10/10, a zawsze miałam tylko 9/10.. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i seriale (6190) Finanse (124) Geografia (1506) Gry (2376) Gwiazdy (308 .opowieści narni o czrownicy i czwórce rodzęństwa.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa Ten Test Wymiata Mój Wymysł.. KATEGORIE TEMATYCZNE » Strona główna » Książki i komiksy » Książki » Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa .. Jest najmłodsza z czwórki rodzeństwa.. 5.LEW, CZAROWNICA I STARA SZAFA Przełożył Andrzej Polkowski ..

Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa.

Czym jest Narnia?. Opowieści z Narnii Lew, Czarownica i .Witaj na stronie Quizz.pl.. Zarejestruj się!. Zapisuj ulubione.TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Lew, czarownica i stara szafa" .. #lektury #opowiesci-z-narnii .. Dodawaj wpisy.. Dodawaj wpisy.. Dzieci odkrywają przejście przez szafę do magicznej krainy zwanej Narnią.Lewis napisał swoje powieści dla młodzieży pozostając nieco pod wpływem twórczości Tolkiena.. Które z dzieci jako pierwsze trafiło do tajemniczej krainy?. Biografie (310 .. z akademii pana klek fifa test z religii lipidy test z wiedzy o społeczeń nauka online prawo test o serialu henryk sienkiewicz test z wiedzy o prlu test z klimatu polski .. Tagi dla tego testu: humorekBaza wiedzy / Język polski / Inne.. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Stara szafa - to przejście do innego świata.Plik test z lektury.odt na koncie użytkownika bea28 • folder Lew,czarownica i stara szafa • Data dodania: 4 lis 2009 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Czas i miejsce akcji "Lwa, czarownicy i starej szafy", .. Z kolei czas fantastyczny towarzyszy wydarzeniom w Narnii.. Rozwiąż test!Test wiedzy z lektury- "Opowieści z Narnii- Lew, Czarownica i Stara szafa" .. Test z matematyki, który powinieneś zdać!.

S. Lewis ,,Lew, czarownica i stara szafa" 1.

c) zapomniał o spotkaniu z nią.. Biegnie on zupełnie inaczej niż czas realny.. Zostaje wysłana razem z braćmi i siostrą na wieś, do domu Profesora, by tam przeczekać okres nalotów bombowych na miasto w czasie II wojny światowej.. Dlaczego dzieci musiały opuścić rodzinne miasto i wyjechać na wieś?. Obserwuj autorów.. Rozwiąż test i sprawdź!10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafaTest z lektury: "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" .. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Jest najstarszy.. Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Opowieści z Narnii Lew, Czarownica i Stara SzafaC.S.. Lew, czaro.. Obserwuj autorów.. Zapisuj ulubione.. Lewis zadedykował książkę swojej córce chrzestnej, Lucy Barfield.. Lew, czaro.. Obserwuj autorów.. Pochodzi z Londynu.. pytanie 1 z 10.. Zdobywaj obserwujących.. Nie było tuc) królową Narnii.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 78% Recenzja ekranizacji powieści "Opowieści z Narni" Polecane teksty: 85% Który z wizerunków Matki Boskiej uważam za typowy.Quiz powstał na powtórzenie swojej wiedzy o tej książce..

Lew, czarownica i stara szafa"C.

Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury.. Sprawdź się!. Znaczenie tytułu Tytuł odnosi się bezpośrednio do bohaterów utworu.. Quizy Opowieści z Narnii.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Title: Opowieści z Narnii - Lew, Czarownica.. Author: TestWiedzy.pl Keywords: testy, quizy, tset o dostojewskim Created Date: 1/26/2021 3:46:59 AMPodczas II wojny światowej czwórka rodzeństwa zamieszkuje na wsi w domu ekscentrycznego profesora.. Jest to pierwsza książka z cyklu Opowieści z Narnii.. W jakim mieście mieszkały?. d) opowiedział o niej rodzeństwu.. Jest autorem 7 tomów Opowieści z Narni, w tym powieści Lew, czarownica i stara szafa, Siostrzeniec czarodzieja.TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. Gdy Łucja po raz pierwszy wchodzi doi Narnii i jest goszczona przez pana Tumnusa, wydaje się jej, że spędza w tym świecie kilka godzin, a po powrocie do szafy okazuje się .TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. Twórz quizy.. 76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i seriale (6190) Finanse (124) Geografia (1506) Gry (2376) Gwiazdy (308 .» Strona główna » Język polski » Współczesność » Opowieści z Narnii Lew, Czarownica i Stara Szafa..

Lew - uosabia dobro, ale też siłę, czarownica - uosabia zło.

Chodzi do szkoły.. 9) Po powrocie do Narnii Edmund: a) potwierdził słowa siostry, że w szafie istnieje tajne .CzasDzieci.pl.. Stworzył w nich swój własny świat, z geografią, mitologią, specjalnymi bohaterami.. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Quiz powstał na powtórzenie swojej wiedzy o tej książce.. U góry znajdziesz quiz Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Super film jak napisałem wcześniej jako anonim 35 obejrzałem kolejny raz i jak znam siebie zapewne jeszcze do tego filmu powrócę nie raz bo naprawdę warto Polecam każdemu i miłego oglądania każdemu wam życzę i Pozdrawiam was wszystkich Krawcu:) OdpowiedzPodstawowe informacje o bohaterze Piotr jest jednym z głównych bohaterów utworu Lew, czarownica i stara szafa C.S. Lewisa.. Test znajomości "Opowieści z Narnii" C. Zapisuj ulubione.Opowieści z Narni.. Rozrywka Quizy.. Napisałem tę opowieść dla ciebie, ale kiedy zaczynałem ją pisać, nie zdawałem sobie sprawy, ze dziewczynki rosną szybciej niż książki.. Dodawaj wpisy.. 8) Biała Czarownica zażądała od Edmunda, aby ten: a) nie wchodził więcej do starej szafy.. Jaka pora roku panowała w Narnii i jakich świąt tam nie obchodzono?. Wypróbuj aplikację sameQuizy.Odpowiedz na pytania wybierając prawidłową odpowiedź.. Sprawdź, ile pamiętasz!. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.» Strona główna » Język polski » Współczesność » Opowieści z Narnii Lew, Czarownica i Stara Szafa.. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) .. moda na sukces quiz test o piłce nożnej test o serialu sport inżynieria oprogramowania test z wiedzy ogólnej .. Udostępnij.. b) przyprowadził do niej swoje rodzeństwo.. Czy ułożysz poprawnie imiona postaci z gier, które są trudne w pisowni?. Skomentuj..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt