Test z zemsty pytania otwarte

Pobierz

Masz do rozwiązania test jednokrotnego wyboru składający się z 20 pytań.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Jakie dzikie zwierzę Papkin miał ujarzmić na życzenie Klary?. Rozwiąż test!Zemsta, test z lektury.. 3.Cześnik i Rejent to : tytuły i funkcje bohaterów.. 4.Dlaczego Cześnik chciał ożenić się z Podstoliną ?. a) w Hannie b) w Podstolinie c) w Klarze 3) Jak miał na nazwisko Rejent?. Rozwiąż test!z lektury "Zemsta" - Test.. Ilość zadań: 19.. Przez bramę.. Gatunek: komedia.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę przewrotną komedię!. 1) Czyim synem był Wacław?. Budując nowy mur.. Jak miał na imię stryj Klary?. Jakie warunki miał spełnić Papkin, by móc ożenić się z Klarą?. Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.. "Pan Tadeusz" - to ostatni zajazd na Litwie.. Zapraszam do rozwiązywania testu.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.. poleca 85% 1434 głosów.. Pytania otwarte pozwalają włączyć monolog do rozmowy.Uczniowie otrzymują test i zapoznają się z jego formą, zadają pytania związane z pracą - test trwa 30min.. Błędnie rozwiązane zadania przepisywane są we właściwej formie do zeszytów 5.. Test sprawdza znajomość treści lektury "Zemsta" Aleksandra Fredry.. a) Raptusiewicz b) Milczek c) Śmigalski d) Dyndalski 4) Jak miał na nazwisko Cześnik?Test z lektury "Zemsta" (Aleksander Fredro)..

Zawiera wszystkie powyższe pytania.

A zamknięty test to odpowiedzi A, B , CSprawdzian z treści lektury " Zemsta".. Filmy.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. O co pokłócili się dwaj bohaterowie utworu?. Do swojej matki.. 7.Dlaczego Rejent chciał odbudować mur ?. Ożenić Wacława z Podstoliną.. Przez okno.. Często jednak stosuje się, tzw. kategoryzację odpowiedzi, czyli przydzielenie udzielanych odpowiedzi do pewnych kategorii a następnie zlicza się występowanie danych kategorii odpowiedzi u badanych osób .Adam Mickiewicz "Pan Tadeusz" - test sprawdzający treść.. Treść.. Są to bohaterowie zestawieni na zasadzie kontrastu, lecz kontrast dotyczy głównie ich cech charakteru, osobowości, nie dobra czy zła postaci ( jak to było na przykład w Balladynie).Test gimnazjalny z jezyka polskiego zawieral zarowno pytania otwarte jak i zamkniete.Sprawdzian ze znajomosci lektury skladajacy sie z pytan otwartych (wsrod nich zadania zwiazane z cytatami).. Odpowiedzi A i B są poprawne.. Kogo kochał Wacław?Aleksander Fredro, "Zemsta" - test z lektury na poziomie trudnym.. Gdzie miała znajdować się trucizna, której obawiał się Papkin?. - by zapobiec spotkaniom kochanków - jego syna Wacława z bratanicą Cześnika .Test z lektury "Zemsta".. Do jakiego rodzaju literackiego zalicza się ,,Zemsta''..

Zemsta - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Zemsta.

a) matka - Francuzką, a ojciec Polakiem b) matka - Polką, a ojciec Rosjaninem c) oboje byli Polakami 3) Kto zaplanował .Test: próbny egzamin ósmoklasisty z matematyki, 18 marca 2021.. Możesz zdobyć 20 pkt.. O co toczyl sie spor miedzy sasiadami?Plik zemsta testy z odpowiedziami.docx na koncie uzytkownika poczta.anka folder Zemsta Data dodania: 30 wrz 2012.Z jednej strony, może to doprowadzić do tego, że źródłem będzie ukryć fakt, że nie chciał ujawnić.. Kim dla Cześnika była Klara?. Ożenić Wacława z Klarą.Test otwarty znaczy że piszesz odpowiedzi samemu .. Dramat.. Na podstawie tego egzaminu przygotowaliśmy pełny test zawierający wszystkie zadania z arkusza łącznie z oryginalną punktacją i odpowiedziami.Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.Dzień Szybka powtórka przed egzaminem… W materiałach na dziś: 1) z języka polskiego - Zemsta Aleksandra Fredry 2) z matematyki - obliczenia procentowe 3) z języka angielskiego - pięć tekstów na rozumienie ze słuchu, środki językoweTEST Z LEKTURY: "Pan Tadeusz".. Literatura "Silaczka" - test znajomosci lektury.W pustyni i w puszczy - 65 pytań jednokrotnego wyboru - Test.. a) Sueskiego b) Panamsiego c) Alberta 2) Jakiej narodowości byli rodzice Stasia?. Uczniowie rozwiązują test 3.. 32 pytań Lektury szkolne Raptuso.Zemsta - test znajomości lektury Test znajomości lektury Zemsty..

bratanicą.Przykładowe pytania na sprawdzianie z "Zemsty": Jakim rodzajem i gatunkiem jest "Zemsta"?

Przez dziurę w murze.. 30 pytan i odpowiedzi do tekstu"zemsta" (naj plisss) 30 jakich kolwiek pytan do zemsty i odpowiedzi na nie :) To pytanie ma juz najlepsza odpowiedz, jesli znasz lepsza mozesz ja dodacTest z lektury Zemsta".TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY "ANTYGONA".. Ale z drugiej strony, jeśli zadać pytanie w odpowiedniej sytuacji emocjonalnej, rozmówca może otworzyć i powiedzieć znacznie więcej niż wymagane pytanie pytasz.. Liryka.Jeśli pytanie z Zemsty to: O cechy Cześnika i Rejenta.. 1) W zarządzie jakiego kanału pracowali panowie Rawlison i Tarkowski?. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.2.Czy bohaterowie pogodzili się ?. odpowiedź: "Zemsta" to dramat (rodzaj literacki) i komedia (gatunek literacki).. Stopień trudności testu: b. trudny.. Po zaznaczeniu wszystkich odpowiedzi naciśnij przycisk "Do oceny".. Odpowiedzi do poszczególnych pytań znajdziesz zaraz po zadanym pytaniu.. Test składa się z 12 pytań.. - chciał dostać jej majątek , bo nie wiedział ,że Podstolina była biedna.. Do uzyskania: 25 punktów.. TEST .. 80Plik sprawdzian z zemsty pytania otwarte.pdf na koncie użytkownika fyasirfuadi • Data dodania: 18 lip 2020Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online..

Kto mówi te słowa: " Hej!Plik test z zemsty pytania otwarte.pdf na koncie użytkownika madziiia28 • folder schwer • Data dodania: 28 wrz 2017b.

80 PODATKI I OPŁATY SAMORZ Ą DOWE .. 80 A.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Zemsta, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Wszystkie odpowiedzi są prawidłowe.Zemsty polubiles bardziej, ktora Ci sie spodobala?. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. - bratanicą.. Do ukochanej kobiety.. Każdy znajdzie tutaj coś dla .22 Questions Show answers.. Uczniowie samodzielnie sprawdzają sprawdzają swoje testy na podstawie kart odpowiedzi 4.. 5.Krokodyl którego Papkin chciał dać Klarze , to prawdziwe egzotyczne zwierzę .. Jak nazywała się szabla należąca do Papkina?. odpowiedź: Stryj Klary miał na imię Maciej (chodzi o Macieja Cześnika Raptusiewicza).. 6.Kim dla Cześnika była Klara ?. Jakim charakterystycznym powiedzonkiem posługiwał się Cześnik?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt