Posłuchaj nagrania i odpowiedz na pytania was macht fatma

Pobierz

8 pkt 8 x 1 pkt 1.. Wykorzystajcie podane zaimki pytające.. Rozumienie ze słuchu Przeczytaj zadanie, następnie posłuchaj nagrania i zaznacz informacje zgodne z tekstem.. zad.11 Uzupełnij dialog podanymi wyrazami.Trzy wyrazy nie pasują do żadnej luki.Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie.Zadanie.. Napisz liczby słownie w zeszycie - zadanie 2, str. 112.. b]., denn ich trainiere .Posłuchaj nagrania i zdecyduj, które ze zdań (1-5) są zgodne z treścią nagrania (P - Prawda), a które nie (F - Fałsz).. 3 Powiedz, że czujesz się dobrze.Posłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie.. 3 Jak mama informuje Karin, że musi odwiedzić jej babcię?. rozwiązane.. Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie.. Zakreśl literę P albo F. __ / 5 1.. ( W jakim języku mówisz ? ). Ułóż pytania i udziel krótkich odpowiedzi.. 2.Przygotujcie się z kolegą/ koleżanką do przeprowadzenia dialogu na podstawie otrzymanego opisu lub diagramu, a następnie przedstawcie go klasie.. Przyporządkuj je do zdjęć i odpowiedz na pytanie.. b) Zapisz i prześlij jako drugą część pracy domowej pytania i odpowiedzi z ćwiczenia 5 ze strony 37Przeczytaj zdania i posłuchaj nagrania.. Odpowiedz na pytania.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Słuchaj nagrania, czytając jednocześnie tekst, i odpowiedz na pytania..

Posłuchaj nagrania i odpowiedz na pytania 1 What is man's problem?

Z książki steps in english zadanie 4 strona 54 ćwiczenieanswer.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Posłuchaj nagrania jeszcze raz.Odpowiedz na pytania.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. / Wie alt sind Sie?4 Dopasuj odpowiedzi do pytań.. In ihrer Freizeit spielt sie TennisDostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Posłuchaj czterech odgłosów.. Następnie zadaj jemu/ jej pytania o imię, miejsce zamieszkania, wiek i hobby.. Odpowiedz na pytania kolegi/ koleżanki.. 2 Jak mama potwierdza jej spostrzeżenie?. DRUGA PARA Uczeń A 1.. Uczeń B 1.. Napisz je obok całym zdaniem.. C. Wann - Chemie?Przeczytaj dialog i odpowiedz krótko na pytania.. Posłuchaj audycji radiowej.Zadanie do wykonania i przesłania na adres e-mail a) Na podstawie materiału z lekcji odpowiedz na podane pytania : 1.. Mathe beginnt um 8.45 Uhr.1 Przywitaj się z rówieśnikiem i przedstaw się.. Strona 50 w ćwiczeniówce.Odpowiedz pełnymi zdaniami na poniższe pytania.. czarna mini sukienka 2. nasz nowy dom 3. kropkowany szal 4. mój czerwony kapelusz 5. jej krótki płaszcz 6. spodnie w kratkę 7. elegancki garnitur 8. ciepłe buty 9. wełniane rękawiczki 10. nowe sandały 11. modna kurtka 12. szara kurtka 13. sportowa i wygodna odzież 14. eleganckie czółenka na wysokich obcasach 15. eleganckie skórzane kurtki 16. twój nowy płaszcz 17. kropkowany kapelusz 18. białe botkiDo pytań [ 1-6] dopasuj odpowiedzi [ A-F] ..

Posłuchaj i odpowiedz na pytania.

Posłuchaj nagrania CD2_AUFNAHME_17.wav i odpowiedz na pytania słowami ja lub nein - zadanie 2, str. 101 w podręczniku.. Udziel koledze/ koleżance informacji na swój temat: nazywasz się Andreas/ Andrea Kranz.. Posłuchaj pozdrowień regionalnych i wpisz je w odpowiedniePrzygotujcie w grupach pytania, jakie moglibyście zadać osobom, z którymi przeprowadzone były rozmowy.. Sag, was da ist und was fehlt.Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Posłuchaj nagrania jeszcze raz.. Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź odpowiedzi.. 5 Jak Karin potwierdza, że to zrobi?. Odpowiedz ustnie na pytania w zadaniu 4, str. 112, wykorzystując podane informacje.2 Was machen sie im Urlaub?. Uzupełnij wypowiedzi Evy i Bena.. MieszkaszRozwiąż samodzielnie test, sprawdź swoje odpowiedzi w kluczu i zanotuj informacje o swojej wiedzy i umiejętnościach w tabeli samooceny.. Posłuchaj nagrania tekstów i zanotuj właściwe liczby w zeszycie - zadanie 3, str. 112.. To jest zad.. ( Co chętnie czytasz?). Posłuchaj nagrania jeszcze raz CD2_AUFNAHME_17.wav i wskaż właściwe informacje - zadanie 3, str. 101 w podręczniku.. 4 Jak mama prosi Karin, żeby poszła do sklepu i zrobiła zakupy?. Zapytaj kolegę/ koleżankę, kiedy wstaje, o której wychodzi z domu, w jakich godzinach ma lekcje i kiedy robi zakupy .Przyporządkuj zdjęciom właściwe pytania w zadaniu 1, str. 112, a następnie odpowiedz ustnie na pytania..

Posłuchaj nagrania jeszcze raz odpowiedz na pytania When was matt at bekonscot?

6 pkt PIERWSZA PARA Uczeń A 1.. 5 Twój plan lekcji.. Odpowiedz na pytania kolegi/ koleżanki.. Powiedz, które zdania są zgodne z treścią nagrania, a które nie.. Uzupełnij zdania, wykorzystując słownictwo z ćwiczenia 1.. … poniżej.. Und was machst du hier?Strona 5 z 20 Zadanie 3.B (0 - 4) Usłyszysz dwukrotnie rozmowę na temat pierwszego dnia Ewy w nowej szkole.. Pracując w grupach, zapiszcie pozdrowienia we wszystkich znanych wam językach obcych.. Kompakt 1 gimnazjum., Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.Posłuchaj nagrania i odpowiedz na pytania.. Następnie odpowiedz na jego/ jej pytania.. 2 Zapytaj nowego znajomego, jak się nazywa..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt