Dziękuję za odpowiedź in english

Pobierz

more_vert : for your reply- Dziękuję za szybką odpowiedź.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Übersetzung Polnisch-Deutsch für dziękuję za szybka odpowiedź im PONS Online-Wörterbuch nachschlagen!. - Przepraszam, że nie pisałem tak długo.Nov 24, 2020Przykłady użycia Polish English Przykłady kontekstowe "dziękuje bardzo za odpowiedz" w angielsko Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Frasi di esempio: Dziękuję za odpowiedź.. polsko angielski dziękować za dziękowanieChcąc podziękować komuś za odpowiedź, możesz powiedzieć: (22) Thank you for contacting me.. Cieszy nas dalsza perspektywa współpracy.. zapewni to szybką odpowiedź.Dziękuję bardzo za odpowiedź i życzę powodzenia w dalszej eksploracji.. Rafał.. Literature Tak, dziękuję za odpowiedź, pani doktor.. z góry dziękuję za odpowiedź.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Przydałby się .Translations in context of "DZIĘKUJĘ BARDZO ZA PANA" in polish-english.. Zdania zamykająceLook up the Polish to English translation of Dziękuję za szybką odpowiedź in the PONS online dictionary.. tatoeba List zaczynał się od słów: Dziękujemy za odpowiedź .. Bardzo pani dziękuję za odpowiedź.. z góry dziękuję za odpowiedź.. Dziękuję za odpowiedź.. (22) Dziękuję za kontakt.. witam, dziękuję za szybką odpowiedź.. Zaloguj się ..

Dziękuję za odpowiedź .

Moim zdaniem Rada rzeczywiście rozumie na czym polega problem.. Bardzo proszę o szybką odpowiedź, ponieważ.. rozpocznij naukę.. Moim zdaniem Rada rzeczywiście rozumie na czym polega problem.. Dziękuję bardzo za odpowiedź.- Dziękuję bardzo za Państwa zapytanie.. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam Cię oraz Świat Duchowy.. - Dziękuję za tak szybką odpowiedź.. : Paweł: Dziękuję bardzo za odpowiedź.. - Dziekuję Panu/Pani/Państwu za zainteresowanie.. Bardzo pani dziękuję za odpowiedź.. Dziękuję bardzo za odpowiedź.. zapewni to szybką odpowiedź.. more_vertSzanowna Pani, dziękuję za szybką i uprzejmą odpowiedź, proszę wybaczyć, że znów piszę i Panią niepokoję.. Z góry dziękuję za odpowiedź i jeszcze raz dziękuję za to, że dzięki Wam pozbyłam się całożyciowego cierpienia.. Sprawdź o wiele więcej tłumaczeń i przykładów.. (23) Dziękuję za szybką odpowiedź.Dziękuję za Twojego maila.. z góry dziękuję za odpowiedź.. dziękuję za szybką odpowiedź!. A ja słyszałam, że to "z góry dziękuję za odpowiedź" może zostać uznane za wymuszanie na odbiorcy odpowiedzi i zakładanie z góry, że na pewno odpowie!. Glosbe wykorzystuje pliki cookies dla zapewnienia optymalnej obsługi Użytkownika.. Many examples all from reliable sourcesTłumaczenia frazy "Dziękuje za odpowiedź" w bezpłatnym słowniku polsko - angielski..

Dziękuję za odpowiedź.

Rozumiem!. OpenSubtitles2018.v3 Profesorze Hawking, dziękuję za odpowiedź .Witam, Pani Lenko, dziękuję za odpowiedź.. - Miło, że się odezwałeś.. Gratis Vokabeltrainer, Verbtabellen, Aussprachefunktion.Traduzioni di "dziękuję za odpowiedź" in italiano.. Dziękuję za odpowiedź, Panie Komisarzu Rehn.. Z resztą się zgadzam :) Odpowiedz + Olga 7 maja 2015 o 22:35.. Dobrze wiesz z jakiego powodu to pytanie.. - Cieszę się, że napisałeś..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt