Test mapa geograficzna europy

Pobierz

Również na szkoły.. 1:47 robię ten quiz od roku i dzięki temu szybko piszę i z geografii bądź z historii jestem prawie nie do zagięcia JetPunk polecam i dziękuję .. Klasa 6 Geografia Mapa Europy.. Wskaż miasto, które nie znajduje się w Skandynawii.. Stanowi niezastąpioną pomoc przed testami weryfikującymi wiedzę z działu 4.. Pełny pakiet: niziny, wyżyny, góry, półwyspy, cieśniny, morza niestety nie ma wszystkich wysp : .Wiesz, jakie państwo zaznaczyliśmy na mapie?. Więcej quizów znajdziesz w tym miejscu.. Europa: Kraje: Albania, Andora, Austria, Belgia, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Kosowo, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Macedonia Północna, Malta, Mołdawia, Monako, .Test: Państwa na mapie - Europa Opis testu: Test ze znajomości mapy Europy.. Pytanie 1/10.. Wyniki są oparte na 194057 odpowiedziach na pytania w kategorii geografia Europy podane przez graczy z 135 krajów.Jak nazywa się najwyższy szczyt Afryki?. Mapa Europy.. Ile państw należy do Unii Europejskiej?. wg Katarzyna14.. Australia i Oceania - konturówka.. Czas kursu: 00:00:04.. Uważaj, bo niektóre pytania są dość podchwytliwe i pytamy nie tylko o stolice.. Zobacz prosty sposób jak urozmaicić lekcję .Cypr jest w unii europejskiej ale znajduje się w Azji..

Darmowy test online z geografii mapa polityczna europy.

Dodaj do ulubionych.. Testy polegające na umieszczaniu na mapie "znacznika" w miejscu położenia danej stolicy.. Część 2.. Klasa 8 Geografia Mapa polityczno-fizyczna Azji.Myślisz, że jesteś mistrzem w dziedzinie geografii?. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.. Mapa polityczno-fizyczna [Lvl Hard] Rysunek z opisami.. Przerwij test.. Mapa polityczna Europy 2.. Sprawdzian nadaje .Sprzedam Opla Corse silnik 1.2, przebieg do uzgodnienia, niemiec płakał jak sprzedawał, katalizatora brak, akumulator rozładowany, klimatyzacja działa, tapicerka ze sztucznej skóry, odświerzacz powietrza cynamonowy, olej do wymiany, jedna piąta paliwa w baku, lusterko tylko jedno,w cenie cała zawartość bagażnika, ale nie da się go otworzyć, jedno koło zimowe reszta zwykła.Potrafisz wskazać Sudan na mapie?. Mapa fizyczna Europy Rysunek z opisami.. 4 lata temu.. Mapa Europy.. Czas pytania: 00:00:04.Test z geografii.. Mapa Europy Rysunek z opisami.. Europa leży na półkuli północnej i wraz z Azją tworzy kontynent Euroazję.. Rozwiąż ten test i zobacz!Zarówno dzieci ciekawych świata, dorosłych, którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę, jak i seniorów, którzy pragną utrzymywać swój mózg w dobrej kondycji..

Mapa ogólnogeograficzna Afryki Rysunek z opisami.

Liczba pytań: 44 Poziom: Łatwy Rozwiązany: 69356 razy Średnia ocena:Mapa Europy.. 0%.Jeśli świetnie znasz mapę Europy, to ten quiz geograficzny z pewnością nie sprawi ci problemu, ale komplet punktów zdobędą tylko prawdziwi znawcy geografii.. [Europa] Myślisz, że masz mapę Europy w małym palcu?. Część 1.. Powodzenia!. W takim razie rozwiąż nasz quiz geograficzny i sprawdź swoją wiedzę o świecie - 20 pkt będzie świetnym wynikiem.. Edukacja zdalna 2020.. Zobacz: Regulaminoraz Politykę Prywatności.Question 1 30 seconds Q.. Mapa polityczna Europy Rysunek z opisami.. - Testy geograficzne.. Suma punktów: /92.00.. Polska ma dostęp do Morza answer choices Barentsa Bałtyckiego Czarnego Północnego Question 3 30 seconds Q.. Ta strona zapewni Ci rozrywkę i jednocześnie da możliwość szybkiego zdobycia wiedzy geograficznej.Lekcja geografii-praca z mapą Europy.. Poptropica 6 Unit 5 Test 3 - Read Fiona's story.Czy rozpoznasz państwa zaznaczone na mapie Europy?. Już 8 pkt to świetny wynik!. 4 Obserwuj autora.. Testy polegające określaniu nazwy stolicy wskazanego na mapie państwa (wpisywanie w pole nazw stolicy) 8.Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Część 3.. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Wybierz odpowiednie Państwo oraz Stolicę Europy.. Udostępnij..

Czas to sprawdzić!Liczba wyników dla zapytania 'mapa ogólnogeograficzna europy': 4374.

Pandemia koronawirusa wpłynęła na życie całego społeczeństwa.. Poza tym świetny quiz.. Poziom 9.. Szkoły; Rodzice; Premium; Demo; Logowanie; Podział polityczny Europy.. Rozpoczęła się edukacja zdalna, która wymaga teraz większej samodzielnej pracy ucznia.. Klasa 6 Geografia Polski.. Skomentuj.Mapa polityczna Europy Rysunek z opisami.. Wschodnia granica Europy jest wyznaczona przez góry Uralu w Rosji.. Publikacja pozwoli powtórzyć materiał i przygotować się do nadchodzącego sprawdzianu.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Globalny Test Wiedzy o Geografii Europy Od 2013, sprawdzamy światową wiedzę w kategorii geografia Europy poprzez quiz online.. Jakie państwo jest zaznaczone na mapie?. Część 1.. Klasa 6 Geografia Mapa Europy.. A cieśninę Ormuz?. Ten błąd obniża ocene.. Te pytania brzmią banalnie?. Więcej interesujących quizów znajdziesz TUTAJ.Przygotowany przez nas test z geografii dział 4. klasa 6 zwiera pełny zakres materiałów do przerabianego działu z geografii na obecny rok szkolny.. Testy koncentrują się przede wszystkim na znajomości mapy kontynentu europejskiego.Mapa polityczna Europy i podział administracyjny Polski.. Ilość pytań: 19 Rozwiązywany: 14872 razy..

Europa - mapa polityczna - Europa - mapa fizyczna 6 ... geografia 6 klasa mapa geograficzna Rysunek z opisami.

Jednym z takich zadań była praca z mapą Europy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt