Opisz swój dom i okolice po niemiecku

Pobierz

Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. W mieście jest dużo obiektów sportowych min.. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa dom i dodaj je do swoich fiszek.. Zapoznaj się ze zwrotami, które możesz wykorzystać w wypracowaniu.. Moje miejsce zamieszkania.. jakbys opisała swój dom po polsku byłoby łatwiej a tak to pomagam jak mogę.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. -Ma na imię Maciek-Ma 13 lat-Jest z polski i mieszka w Kutnie-Lubi grać na komputerze-Jest inteligentny i symaptycznyWynajęcie mieszkania w Niemczech nie należy do prostych zadań.. Mieszkam w małym mieście, położonym 100 km od stolicy kraju.. Chciałbym aby praca była krótka, i żeby było uwzględnione tam imię, ile ma lat, skąd pochodzi, gdzie mieszka, jego zainteresowania i cechy.. Question from @syska18215 - Gimnazjum - Język niemieckiopisz swój dom.. czym jest dla Ciebie Twój dom.. Może już wiesz, że przyimek ma zawsze decydujący głos, jeśli chodzi o przypadek , w tórym będzie słowo po nim:Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. Wyślemy Ci plik do pobrania na maila!. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Na przeciwko mojego domu jest szkoła i plac zabaw , za moim domem znajduje się rzeka.Opisać swój dom po niemiecku..

Przykład opisu domu po niemiecku.

Przykładowy opis domu w języku niemieckim.. Dom ma trzy piętra, poddasze ze strychem i piwnicę.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Ogłoszenia o tematyce: opis okolicy po niemiecku na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. atmosfera w moim domu.. :) bardzo pomogłaś dzięki ️ ️ ️ ️ ️ ️ ️Opisz swoją okolice po NIEMIECKU :) Mieszkam w .. w domu jednorodzinnym .Mój dom jest 3 piętrowy , za domem mam piękny duży ogród .. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - niemiecki!Opisz swojego kolegę z klasy po niemiecku.. Moje miasto jest zielone,czyste, spokojne, ale rozrywkowe.. Moja okolica / meine Umgebung.Przykładowy opis domu po niemiecku.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Plis pomóżcie opisać swój pokój w min 8 zdaniach które spełniają warunek 1; użyć min 8 przyimków auf, an im, zwischen, hinter, neben, uber, vor unter 2;użyć określeń miejsca po prawej, po lewel, na gurze, na dole, w rogu 3;użyć czasowników być wisieć leżeć stać znajdować sie Opis domu po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. - w jakiej okolicy i w jakim typie domu teraz mieszkasz,-jakie wady i zalety ma miejsce, w którym mieszkasz-jakie duże jest mieszkanie i z jakich pomieszczeń się składa,-jakie meble znajdują się w twoim pokoju..

Przykład opisu mieszkania po niemiecku.

Nowe, przydatne słownictwo do opisu miejsca zamieszkania.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Sprawdź jak nazywają się pomieszczenia domowe po niemiecku.. Jest otoczony płotem i dużym ogrodem.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Mamy przyjazny dzieciom plac zabaw, a obok niego jest ogromny .Opis mieszkania po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Jest bardzo bezpiecznie i cicho.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:niemiecki języki obce dom słownictwo niemiecki słownictwo niemiecki dom niemiecki dom słownictwo Zobacz podobne fiszki: Życie towarzyskie meble po niemiecku słówka ogłoszenie po niemiecku niemiecki podróże Czasowniki z przyimkami Falsch Frënn (LU-DE) ma leçon 3 opis pokoju po niemiecku Opis przyjaciela po niemiecku niemiecki .Pomieszczenia po niemiecku .. Przykładowy opis mieszkania w języku niemieckim.Jak pewnie zauważyłeś, powyższy opis pokoju po niemiecku zawiera bardzo dużo przyimków (auf, an, unter i tak dalej) - są to przyimki miejsca.. napisz moze po polsku te zdania, Opisz ten przebieg dnia po Polsku to może ktoś przetłumaczy napisz list po niemiecku do kolegi - Gdynia Bardzo proszę o pomoc w napisaniu tego listu po niemiecku 5.Poproś o potwierdzenie przyjścia i podaj swój kontakt..

Po niemiecku.

Jest położony na przedmieściach Gdańska w pięknej i spokojnej okolicy.. W ogrodzie jest huśtawka i rózne drzewa, Niedaleko mojego domu są 2 sklepy .. Wpisz tu swoje imię i adres e-mail.. Tutaj poznasz najważniejsze słowa i zwroty wokół wynajmowania mieszkania - wraz z wymową i przykładowymi zdaniami.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inneJak jest dom po niemiecku?. Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną informacji o nowościach na Podstawyniemieckiego.pl oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy.Opisz po niemiecku swój wymarzony dom lub mieszkanie uwzględnij następujące informacje: a)wiesz czy miasto b)rodzaj budownictwa(dom 1 czy 2 rodzinny) c)okolica 3 informacje d)wielkość mieszkanie/domu e)ilość i rodzaj pomieszczeń.. Jest zbudowany z kamienia.Potrafisz opisać swój dom w języku niemieckim?. dnia 15 Lis 2008 20:49,Przykładowy opis ferii zimowych po niemiecku.. myślę, że choc trochę Ci pomogłam.. Polish Musisz troszeczkę złagodzić całą tą gadkę o Jezusie, ale zachowaj swój entuzjazm.Rozmawiaj po niemiecku przez Gadu-Gadu i Skype!.

opisz własny dom.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt