Sprawdzian z opowieści z narnii pdf

Pobierz

Rozpocznij test.TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Lew, Czarownica i stara szafa C.S. Lewis Przedstawione scenariusze lekcyjne poświęcone omówieniu obowiązkowej lektury szkolnej stanowią część cyklu skupionego na najistotniejszych zagadnieniach związanych z tekstem Clive'a Staplesa Lewisa Opowieści z Narnii.. Test ze znajomości lektury pt. "Opowieści z Narnii" 1.. Opowieści z Narni.. Idziemy w tamtą stronę.. 21 pytań Lektury szkolne.Test znajomości "Opowieści z Narnii" C. poleca 80% 9934 głosów.. · Piotr - najstarszy z rodzeństwa, mądry, zrównoważony, troskliwy, dzielny i odważny, Streszczenie lektury "Opowieści z Narnii".. Czas czytania: 4 minuty.. 0 112 26.76% Plan wydarzen "Opowiesci z Narnii.. a) Więziła Jasia i Małgosię b) Przyjaźniła się z bobrami c) Spowodowała wieczną zimę bez Bożego Narodzenia d) Czekała z niecierpliwością na przybycie Aslana 2) Kogo doprowadziły Bobry do Aslana?. Lektura w klasie 5.C.S.. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. Lektura w klasie 5.C.S.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Postaw na dokładność i rzetelność informacji zamieszczonych w naszym portalu internetowym dzięki zweryfikowanym przez eksperta pomocom edukacyjnym!Test Z Opowieści z Narnii - Teleturniej.. Lew, czarownica i stara szafa".. a) Piotra, Zuzannę i Łucję b) Białą .Opowieści z Narnii..

Opowieści z Narni - sprawdzian z lektury.

Kto jako pierwszy poznał sekret szafy?. ekscentrycznego profesora.. Lew, czarownica i stara szafa".. Lew, czarownica i stara szafa".. 1) Kto jest autorem książki pt. ,,Opowieści z Narnii'' a) C.S Lewis b) Jan Brzechwa c) Hans Christian Andersen 2) Kiedy rozgrywa się akcja opowieści a) Po drugiej wojnie światowej b) Podczas pierwszej wojny światowej c) Podczas drugiej wojny światowej 3) Co Łucja zauważyła w szafie?. Pytania są trudne i nie ma co liczyć na.. Zachęcam do sprawdzenia swojej wiedzy.. Lew, czarownica i stara szafa.. Maksymalna liczba punktów: 25 1.. Lew, czarownica i stara szafa" przeznaczony dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim.Klasy 4-6 C.S. Lewis: Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa - test.. Jest to test sprawdzający wiadomości z lektury "Opowieści z Narni.. B. dosyć duża nora.. Lektura w klasie 5.C.S.. Lew, czarownica i stara szafa" 1.. Lew, czarownica i stara szafa, test z lektury.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury.. annamisztal.Plik sprawdzian z treści opowieści z narnii.pdf na koncie użytkownika jasonbrentwood • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?.

sz.p.michal.g 4 lata temu #lektury #opowiesci-z-narnii .

Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. Książka opowiada o czwórce dzieci, które przedostają się do magicznej krainy przez tylne drzwi starej garderoby.. Filmy.. quiz!Opowiesci z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) Podczas II wojny swiatowej czworka rodzenstwa zamieszkuje na wsi w domu.. Pobrań.. Charakterystyka bohaterów · Rodzeństwo: Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja.. Lew, czarownica i stara szafa".1.. Opowieści z Narni.Lektura obowiązkowa Opowieści z Narnii.. a) dwoje, b) troje c) czworo.. Postaw na dokładność i rzetelność informacji zamieszczonych w naszym portalu internetowym dzięki zweryfikowanym przez eksperta pomocom edukacyjnym!- To bardzo uprzejme z pana strony - powiedziała Łucja.. Lektura w klasie 5.. Zostali wygnani z Narni.Narnii; 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowiesci z Narnii.. C. dziupla wśród korzeni wielkiego drzewa.. Zrób test online i sprawdź!2011-05-09.. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa..

a) Plażę b ...Opowieści z Narni - sprawdzian z lektury Quiz - Quizizz.

TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Obejrzyj szczegółowe .Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. a) fauna Tumnusa, b) Białą Czarownicę, c) Aslana.. Wymień imiona rodzeństwa od najstarszego do najmłodszego.. (0-6) * Dom pana Tumnusa to A. jama w ziemi.. Jak dobrze znasz .C.S.. Lewis, "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - oto quiz dla naprawdę doświadczonych Narnijczyków.. Akcja pierwszej części sagi pt. "Lew, Czarownica i Stara Szafa" rozpoczyna się w wiejskim domu.. 21 pytań Lektury szkolne dvr111.. Treść.. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa to nadal jedna z bardziej popularnych lektur.. a) Zuzanna, b) Łucja, c) Piotr.. Opowieści z Narnii.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Test wiedzy z lektury- "Opowieści z Narnii- Lew, Czarownica i Stara szafa".. Rozwiąż test!Rozwiaz.. Lew, czarownica i stara szafa".. Test ze znajomości lektury Opowieści z Narnii.. Zawiera historie szkoly i miejscowosci, informacje o biezacych wydarzeniach, bogata fotogalerie.. * Zła królowa wyczarowała ptasie mleczko dla EdmundaPobierz plik opowieści_z_narnii_sprawdzian_z_lektury już teraz w jednym z następujących formatów - PDF, DOC.W skład proponowanej pomocy szkolnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranych zagadnień edukacyjnych..

Oprócz: Tematy prac klasowych z opowieści z narnii.Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.

Ponadto podziwiamy tam piekne zimowe oraz wiosenne krajobrazy gor lak i lasow.. Dodaj do ulubionych.Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. A więc - w drogę!". 2015-09-29 (2014-06-15) Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. 1680 Obserwuj autora.. Lew, czarownica i stara szafa".. - Ale naprawdę nie będę mogła zostać zbyt długo.. Wybierz właściwą odpowiedź.. S. Lewis "Opowieści z Narnii.. Sprawdź, ile pamiętasz!. #1.Opowieści z Narnii Quiz - Test.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Lewis, "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - oto quiz dla naprawdę doświadczonych Narnijczyków.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. sz.p.michal.g 6 lat temu.. Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.. 1) Jaką rolę pełniła Biała Czarownica w Narnii?. Rozwiąż test!Lew, czarownica i stara szafa".Katalog Katarzyna Majchrzak, 2015-02-05 Piekary Slaskie Jezyk polski, Sprawdziany i testy "Opowiesci z Narnii" test ze znajomosci lektury.Zobacz quiz: Opowiesci z Narnii.Lew, czarownica i stara szafa" | sameQuizy.. D. niewielka pieczara wykuta w czerwonawej skale.. Wymień imiona rodzeństwa od najstarszego do najmłodszego.Lew, czarownica i stara szafa - to pierwsza część sagi "Opowieści z Narnii".. Średnia ocena.. Ile było rodzeństwa?. Pytania są trudne i nie ma co liczyć na.. - Gdybyś zechciała wziąć mnie pod rękę, Córko Ewy, to parasol osłoni nas oboje.. Lew, Czarownica i stara szafa.Opowieści z Narnii - wykreślanka Opowieści z Narnii.. Jak dobrze pamiętasz tę lekturę?. Podczas jakiej zabawy Edmund znalazł .W Narnii-test podsumowujący znajomość lektury" Opowieści z Narnii".. Napisalem te opowiesc dla ciebie, ale.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt