Opisz swoją ulubioną aktorkę swojego ulubionego aktora

Pobierz

Odpowiedz przez Guest.. Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.. Może to być troche inaczej napisane jak się tłumaczy.. Użyj opisu w ćw.. Filmy z jego udziałem zarobiły ponad 6 miliardy dolarów, ale swoją karierę Ford zaczynał jako… stolarz!. Opisz po angielsku swojego ulubionego aktora, albo piosenkarkę.. Niektórzy są mniej znani, a inni są popularni na tyle, że wszyscy o nich słyszeli.. przetumacz tekst na język polski i na język angielski.. opowiedz mi jakąś ciekawostkę związaną z nim c: Wiedźma.. tylko nie piszcze : miley czy coś podobnego ;/Opisz swojego ulubionego aktora i aktorkę.. (wiek, ogolny wygląd)POMOCY.. Skorzystaj z dostępnych źródeł informacji, np. z Wikipedii. Imię i nazwisko:ANGIELSKI!. jak tak to napisz mi na profilu 2009-12-25 15:31:35 Masz swojego ulubionego aktora ?. Moją ulubioną jest Julia Kamińska.. Rozwiń swoją wypowiedź w każdym z trzech podpunktów, pamiętając, że długość e-maila powinna wynosić od 50 do 100 słów.DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. Napisz: - dlaczego jest sławna/sławny; - czym się obecnie zajmuje; - dlaczego go/ją lubisz.. Question from @Mirmi - Gimnazjum - Język rosyjskiOpisz swojego ulubionego aktora aktorkę na podstawie tego tekstu dam najjjj to jest na jutro.. już teraz chwyć za telefon i głosuj na swojego .Charakterystyka Opisz swojego ulubionego aktora Prace domowe, problemy lingwistyczne..

Każdy z nas ma swoją ulubioną aktorkę lub aktora.

Opisz swoją ulubioną książkę po angielsku.. Moim ulubionym aktorem filmowym jest Amerykanin, Harrison Ford.. najlepiej po angielsku ale może być po polsku : > wystarczy nawet że napiszesz po prostu kto!. w przetłumaczeniu !. Podpisz sie jaki XYZ.. Nie jestem pewna w 100% czy jest poprawnie napisana wiec prosze o ewentualne skorygowanie bledow.. :DZadanie: napisz piec zdan na temat swojego ulubionego aktora lub Rozwiązanie: rihanna urodzona 20 lutego 1988 w saint michael na barbadosie w roku 2004 zdobyła tytułKliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Opisz swoją ulubioną aktorkę/swojego ulubionego aktora.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Opis aktora po rosyjsku.. Biorąc pod uwagę przytoczone argumentytwierdzam,że język polski można lubić.Opisz swojego ulubionego aktora z filmu .. Co ci się w nich najbardziej podoba idlaczego akurat ich wybrałeś itp. Chcę żeby to było dosyć długie wyptacowanie.. : Gdzie jest FOM siebie.. Dodane przez Densho dnia 13-06-2012 18:48 #121.Macie okazję przełożyć swoją sympatię dla toruńskiego .. Podpisz się jako XYZ.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.OPISZ ULUBIONEGO SWOJEGO PIOSENKARZA I ULUBIONĄ SWOĄ AKTORKĘ I CO SIĘ W NICH PODOBA NAJBARDZIEJ ..

!opis po angielsku swojego ulubionego aktora/aktorkę ?

(Cechy charakteru i wygląd) ANGIELSKI!. Jest on amerykańskim artystą, grającym w niezliczonej ilości produkcji filmowych, zajmującym się także produkcją filmów.. Proszę o opisanie Nicolasa Cage i Angeline Jolie jeśli wolicie kogoś innego to OK. Plis potrzemuje tego na jutro praca na ocenę !. (Cechy charakteru i wygląd).. Wyszukaj informacje o pracy nad filmem / sztuki teatralnej w, której ten brał udział .. Harrison Ford urodził się w Chicago, w roku 1942.opisz w 25-35 wyrazach swojego uluionego aktora lub swoją ulubioną aktorkę.. Kiedy w jego urodziny.. i jest mi tak żal turinga, bo mógł dobrze żyć .Poznaliśmy także wyniki internetowego plebiscytu Wandy'20, w którym ulubioną aktorkę, ulubionego aktora i ulubiony spektakl po raz pierwszy wybrali widzowie.. opowiedz mi jakąś ciekawostkę związaną z nim c: masz swojego ulubionego aktora/aktorkę?. Uważam, iż jest on nie tylko wybitnym artystą, ale również niezwykle interesującą postacią.. Question from @Sabciaa12345678910 - Gimnazjum - Język angielskiWyszukaj swojego ulubionego aktora lub aktorkę przygotuj informacje.. Dodane przez Hannibal dnia 08-05-2012 16:50 #79. radoslawz Moim ulubionym aktorem filmowym jest Bruce Willis.. daje najjj bo to na jutro daje najjjjjjjjmasz ulubionego aktora?. Urodził się w 1955 roku.. Wyjaśnienie:W e-mailu do kolegi/koleżanki z tego forum opisz swojego ulubionego aktora/ulubioną aktorkę.Napisz:-dlaczego jest sławny/sławna-czym się obecnie zajmuje-dlaczego go/ją lubisz Podpisz się jako XYZ..

... opisz swoją ulubioną bajkę z dzieciństwa .

Urodziła się .. roku w .. i tu opisz jej dzieciństwo i początki xd [skorzystaj z wikipedi] .Opisz w 25-35 wyrazach swojego ulubionego aktora lub swoją ulubioną aktorkę.. 0 Dominika1378 1 1 0 Śro Paź 17, 2012, 22:52. xDWypracowanie na temat swojego ulubionego aktora Johnny Depp Prace domowe, problemy lingwistyczne.. Musze napisac prace z jezyka angielskiego na temat swojego ulubionego aktora.. użyj opisu ćw.. Jest wysokim, dobrze zbudowanym mężczyzną, lubiącym sport i wysiłek fizyczny.Opisz swojego ulubionego aktora/ aktorkę.. Opisz po angielsku swojego ulubionego aktora, albo piosenkarkę.. Rozwiń swoją wypowiedź z każdym z trzech podpunktów, pamiętając, że długość e-maila powinna wynosić od 50 do 100 słów.opisz swojego ulubionego aktora!. 2010-08-26 10:50:27W e-mailu do kolegi/koleżanki z tego forum opisz swojego ulubionego aktora/ swoją ulubioną aktorkę.. Każdy uczeń powinien wykonać go w inny sposób.. 6 jako wzoru *zad 6 na zdjęciu 1 Zobacz odpowiedź spróbuj tłumaczyć na google tłumacz jdd30299ozs41c jdd30299ozs41c Agnieszka Dygant is my favorite actress.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Opisz w 25-35 wyrazach swojego ulubionego aktora lub swoją ulubioną aktorkę.. A ulubioną Aktorką z serialu to Stefani Konopka z Pierwszej Miłości dlatego że jest szalona ma poczucie humoru zabawna ma szalone pomysły jest pocieszna z każdej sytuacji wyjdzie z twarzą jest originalna chociaż też ma kłopoty i w .Opisz po rosyjsku swoją ulubioną aktorkę lub aktora..

2010-07-30 18:44:01 Macie jakiegoś ulubionego aktora ?

48 lat, wysoki, kuzyn słynnego reżysera, zagrał w ok. filmach, kolekcjonuje stare auta, jego syn gra w metalowym zespole.. Napisz - Dlaczego jest sławny/sławna, - Czym się obecnie zajmuje, - Dlaczego go/ją lubisz.. w opisie musą znalezć się odpowiedzi na te pytania: Where is he/she fom.. Rozwiń swoją wypowiedź w trzech podpunktach, pamiętając że długość e-maila powinna wynosić od 50 do 100 słów.Opisz swoją ulubioną aktorkę/aktora .. Pytanie brzmi: Wyszukaj swojego ulubionego aktora lub aktorkę przygotuj informacje.Opisz swojego ulubionego aktora/aktorkę lub piosenkarza/ piosenkarkę po francusku.Z góry dzięki.. Ile braci / sióstr ma on / ona ma.W e-mailu do kolegi/koleżanki z tego forum opisz swojego ulubionego aktora/swoją ulubioną aktorkę.. pokaż więcej.. Oceń to zadanie: Oceń to zadanie.zacznij od podstaw.. obojętnie jaką aktorkę lub aktora wybierzecie tylko po angielsku poniżej.. Wandami'20 nagrodzono nagrodzono Mariolę Łabno-Flaumenhaft, Michała Chołkę i spektakl "Szalone nożyczki" w reżyserii Marcina Sławińskiego.. Wybierz z nami najpopularniejszych aktora i aktorkę Teatru Wilama Horzycy!. .Opis ulubionego aktora filmowego..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt