Test wiedzy o piłce nożnej samequizy

Pobierz

Maksymalna ilość pkt - 23.. Quizy piłkanożna - sprawdź największą bazę quizów o tematyce piłkanożna.. Wersja hard!. Lukas Podolski nie zapomniał o Barbórce.. Wielki Test o Piłce Nożnej - runda finałowa zobacz więcej.Quiz z piłki ręcznej - Test z podstawowych przepisów piłki ręcznej - TEST WIEDZY Z PIŁKI SIATKOWEJ - Podsumowanie lekcji z siatkówki i piłki ręcznej.Finał Euro 2020 już w niedzielę o godz. 21:00.. [QUIZ] Wyobraź sobie, że w szkole obok fizyki, chemii i geografii masz przedmiot "wiedza o futbolu".. Podejmij wyzwanie i sprawdź swoją wiedzę!. QUIZ: Quiz dla kibiców Ekstraklasy.18:18 Piłka nożna.. Sprawdź, jaką byś dostał ocenę!. Potem wrócił do BVB, gdy trenerem tego zespołu został Thomas Tuchel.. a) 2 x 30 min b) 2 x 45 min c) 2 x 40 min d) 2 x 90 min 2) Z ilu metrów wykonuje się rzut karny?. a) West Ham b) Wolverhampton c) Totenham d) Aston Villa 3) Jakie miejsce zajęła Polska na Mundialu w 1974?. a) Linie boczne i końcowe b) Linia środkowa c) Linie pola karnego i końcowe d) Każda linia 4) Czas gry w piłce nożnej .Wiedzy o piłce nożnej.. a) 9 b) 8 c) 14 d) 11 2) Z ilu metrów wykonywany jest rzut karny?. Szerokość 14,49m.. Długości.. Gimnazjum Dorośli Liceum Technikum W-F. Test wiedzy o piłce nożnej Test.. Ten test zda każdy!. Na boisku może przebywać 11 zawodników z każdej drużyny, w tym z każdej po jednym bramkarzu..

Test wiedzy o piłce nożnej!

Quiz z działu piłkanożna czeka na Ciebie!Wersja hard!. Szokujące kulisy finału .. Sprawdź się w naszym quizie.Test Sprawdzający Znajomość Piłki Nożnej Zawiera 10 pytań.. Udało mu się to.Nie wierzysz?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Sprawdźmy zatem, jaka ocena końcoworoczna ci przysługuje.50 pytań z futbolowej wiedzy ogólnej.. 1) Ilu zawodników występuje w meczu piłki nożnej w jednej drużynie?. a) 6 b) 10 c) 7 d) 3 e) 4 4) Kto zdobył brązowy medal MŚ w 2018 roku?wiedzy o piłce nożnej - Test.. a) 90min b) 45min c) 120min d) 60min 2) Ile zawodników z jednej drużyny powinna znajdować się na boisku w trakcie meczu?. Dariusz Jakubowski i Bogdan Kalus zwycięzcami!. 105m.. Sprawdź, co napisał.. wg Pzdanuk.Test wiedzy o sporcie - Teleturniej.. Niedopuszczalne jest rozpoczęcie gry, gdy drużyna posiada mniej niż 7 zawodników.. 1) Co to za piłkarz?. Polska traci wielki talent.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Klasówka ze znajomości futbolu - Piłka nożna.. Przed tobą 20 pytań wokół mistrzostw Europy!Przystanek Opole - Wielki Test Wiedzy o Piłce - YouTube.TEST wiedzy o sporcie.. Na wypełnienie quizu masz 7 minut..

Test wiedzy o piłce nożnej.

18:06 Piłka nożna.. 1.Piłka zmierza w kierunku bramki, a bramkarz postanowił ją zatrzymać rzucając swoim butem.. Jeśli piłka to twój konik, koniecznie rozwiąż nasz quiz i sprawdź swoją wiedzę!. Zapraszamy do zabawy i wzięcia udziału w quizie, w którym można sprawdzić swoją wiedzę na temat piłki ręcznej.TEN TEST SPRAWDZA WASZĄ WIEDZĘ O SPORCIE - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSprawdź swoją wiedzę w naszym quizie, w którym pytamy o topowe kluby, zawodników oraz osiągnięcia poszczególnych zespołów.. a) 9 m b) 10 m c) 11 m d) 16 m 3) Korner to inaczej: a) rzut karny b) rzut rożny c) spalony d) aut 4) Ilu zawodników jednej, pełnej drużyny, zaczyna mecz na boisku?Quiz Piłka Nożna - Test.. Rozwiązuj quizy, testy, głosowania lub stwórz swoje własne.. Punkty i skala ocen - zawarta jest w teście WYNIKI i OCENY.. Przedmiot "wiedza o futbolu" w szkole?. 1) Rzut karny w piłce nożnej wykonuje się z : a) 20 m b) 14 m c) 11 m d) 8 m 2) "Szczypiorniak", to potoczna nazwa : a) Piłki ręcznej b) Hokeja na trawie c) Lekkoatletyki d) Zapasów 3) Dyscyplina Adama Małysza, to : a) Skok o tyczce b) Skok w dal c) Skoki do wody d) Skoki narciarskie 4) W tej dyscyplinie gra się .Przed Tobą 21 pytań dotyczących piłki siatkowej i jej zasad gry..

wiedza o piłce nożnej Test.

Na początku coś łatwego.Tym razem ułożyłem łatwy quiz wiedzy o piłce nożnej, każdy powinien dać sobie radę!. 17:56 Piłka nożna.. Piłka nożna - zasady gry.. To najlepsza okazja do popisania się swoją wiedzą o piłce nożnej i rozgrywkach międzynarodowych.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. W meczu biorą udział dwie drużyny.. Jesteś piłkarskim ekspertem?. Wysokość.. Mario Götze występował w Borussii Dortmund za czasów Jürgena Kloppa, następnie dał się namówić na transfer do Bayernu Monachium, który obejmował Pep Guardiola.. zobacz więcej.. Powodzenia Mario Götze Następne pytanie.. Spróbuj swoich sił i przekonaj się, z jaką łatwością rozwiążesz ten test!. a) Drugie b) Nie wyszli z grupy.Co wiesz o piłce nożnej?. Test zawiera 23 pytania z zakresu różnych dyscyplin sportowych.. Test wiedzy o piłce nożnej.. Wysokość 1,89.. Quiz wiedzy o piłce nożnej nadesłany przez Panią Anastazję Nowak na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".Test wiedzy-piłka nożna.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test wiedzy o zasadach w piłce nożnej.. Ilu kanadyjskich piłkarzy strzelało gole w 1.Wielki Test o Piłce Nożnej w obiektywie zobacz więcej "Wielki Test o Piłce Nożnej" - sprawdź swoją wiedzę zobacz więcej.. 1) Ile trwa podstawowy czas gry w piłkę nożną?.

105m.Test wiedzy o piłce nożnej.

!Test o piłce nożnej.. a) Marco Reus b) Robert Lewandowski c) Kamil Jóźwiak d) Kylian Mbappe 2) Jakiego klubu piłkarskiego jest ten herb?. a) 24 b) 11 c) 36 d) 5 3) Ile co najmniej musi mieć drużyna zawodników na boisku w trakcie meczu?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.WF.. wg Szymonandrzejew.. a) 13 b) 9 c) 11 d) 4 3) Które linie ograniczają pole gry w piłce nożnej?. Szerokość.. Podaj swoje imię:Piłka nożna.. 1) Ile trwa mecz piłki nożnej?. wg Rmaciejewski..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt