Krótkie teksty na walentynki

Pobierz

Walentynkowe kocham dla Ciebie, Z Tobą mi jest na ziemi jak w niebie.. Choć się boję odrobinkę, ślę do Ciebie Walentynkę.. Jesteś dla mnie chlebem, bez którego nie mogę się obyć.. W dniu Walentynek - mocno całuję i słowem KOCHAM się podpisuję.. Weź to wszystko i zbuduj z tego życie, które warto przeżyć!. U nas znajdziecie najpiękniejsze, romantyczne wierszyki dla zakochanych, piękne wiersze o miłości, krótkie wierszyki o miłości, śmieszne wierszyki o miłości.Feb 11, 2022Krótkie życzenia i wierszyki na Walentynki - sms - Moja Walentynka, sma dla ukochanej, Dzień Miłości, życzenia dla zakochanych, wierszyki o miłości, życzenia na 14 lutego, dla zakochanych, miłosne, zabawne, romantyczne, najpiękniejsze wyznania miłości Sprawdź W dniu świętego Walentego, dla misiaczka kochanego, wielkie serce ślę ja skrycie, bo wciąż kocham Cię nad życie!. Kategoria: Krótkie wierszyki na Walentynki.. W kawiarence, przy deserze, na kolacji, na spacerze.. Jesteś dla mnie wszystkim.. Walentynki dowcipy miłosne, walentynkowy humor Święto zakochanych czyli Dzień świętego Walentego, to dla wielu ważna data w kalendarzu.. 5 lutego 2018 | Brak komentarzy | DOWCIPY.. Jesteś dla mnie południem, nocą i dniem.. porozmawiać w namiętności.. Gdyby księżyc umiał mówić, gdyby odgadł myśli me, to.Feb 13, 2021Jan 30, 2022Najkrótsze wiersze na Walentynki i życzenia 1..

Kategoria: Krótkie wierszyki na Walentynki.Walentynki - WIERSZYKI: śmieszne, miłosne, krótkie.

Kocham Cię!. Kochana Walentynko… kiedy będziemy już rodzinką?. Najlepsze życzenia na Walentynki Dla fajnego chłopaka Od fajnej dziewczynki.. Walentynkowe życzenia sprawdzą się idealnie także dla innych naszych najbliższych, przykładowo dla żony, męża, partnera, partnerki .Krótkie wierszyki na Walentynki - Kocham Cię Losowo wybrane życzenia Życzę Ci znalezienia takiej pracy, takich przyjaciół i takich możliwości, o jakich marzysz.. Moją połówką, lepszą połówką.. W Dniu Walentynki przyjmij życzenia .Feb 12, 2022Feb 12, 2022Walentynkowym zwyczajem wyznania wszystkim rozdaję i dzielić sympatią się chcę, bo ja kocham Cię!. W Dniu Świętego Walentego każdy uczuciem obdarowuje każdego.. Ale ten walentynkowy dzień nie powinien być poważny.Feb 8, 2022Kochanie, Miłość moja, jaką chcę Ci dziś okazać nie zna granic, Jesteś moim szczęściem, moją nadzieją, Moim natchnieniem, moim marzeniem.. Miłosne dowcipy na Walentynki.. Feb 11, 2022Jan 26, 2022Życzenia na Walentynki.. Pocałunek to mowa miłości, przyjdź proszę do mnie.. Stawiaj czoła przyszłości z nadzieją i odwagą oraz z entuzjazmem, zapałem i radością.. Fajnie, że jesteś - nie tylko dziś, Kocham Cię zawsze, nawet gdy śpisz!. Wierszyki na Walentynki dla przyjaciela i przyjaciółki, które można wysłać jako SMS lub wpisać do kartki walentynkowej, zamieszczamy poniżej..

Zobacz inne życzenia i wierszyki: wierszyki miłosne życzenia walentynkowe dla dziewczyny krótkie wierszyki na walentynki życzenia walentynkowe dla koleżankiWierszyki walentynkowe 2017.

Ty jesteś dla mnie niebem, słońcem, które nigdy nie zachodzi.. Ja po prostu kocham Cię!. Ja tobie ślę - 1000 buziaków,Jesteś słodki jak cukierek, chcę Cię zjeść dziś na deserek.. Bo nadzieję cichą mam, że Ci troszkę szczęścia dam.. Drukuj..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt