Przeczytaj tekst i dopasuj je do odpowiednich ilustracji

Pobierz

Odpowiedz przez Guest.. W szkolePrzejdźmy teraz do ćwiczeń.. 5/101 w podręczniku.. Jurek i Olaf chodzą razem do pierwszej klasy.. W zoo jest z długą trąbą o imieniu Irys.. zęsto po górach wędruję, ciekawe miejsca znajduję, dokładnie je fotografuję, póniej tekst i zdjęcia drukuję, tak album z .Przeczytaj tekst, a następnie dopasuj nazwy uczuć do rysunków przedstawiających Nicolę i Nina.. 1 Przeczytaj uważnie tekst i wykonaj polecenia.Przeczytaj tekst.. Uzupełnij luki w zdaniach na podstawie przeczytanego tekstu.. Przeczytajcie tekst i posłuchajcie nagrania - możecie wysłuchać go więcej niż jeden raz.. źródła ilustracji: dobrejniedzieli-przypowiesc-o-dziesieciu-pannach-mt-25-1-13/, poniższy tekst i odpowiedz na pytania.. Dopisz brakujące wyrazy i czasowniki kończące się na -ują.. Popatrz na wzór.. Odpowiedz na pytania związane z tekstem z zadania 2.. Następnie napisz odpowiedzi .1 GIMNAZJUM JĘZYK ANGIELSKI STAR WARS SPECIAL EFFECTS Autorzy scenariusza: Janina i Krzysztof Goleniowie 45 min Cele lekcji: Uczeń: rozwija umiejętność rozumienia tekstów pisanych, wyszukuje w tekście szczegółowe informacje, dopasowuje ilustracje do fragmentów tekstu, dobiera definicje do nazw oraz ilustracji, odpowiada na pytania, dobierając odpowiedzi, sprawdza poprawność wyboru .Dopisz brakujące czasowniki kończące się na -uje.. Pierwszy, drugi, trzeci.Uzupełnij tabele..

Przeczytaj tekst i uzupełnij luki; 5.

Dopisz wyrazy należące do rodziny wyrazu "śmieć".. Dobierz odpowiednie podpisy do obrazków i je przyklej.. Uwaga: niektóre elementy pasują do wielu kategorii.. System edukacji w Polsce.. Wykonaj zad.. Powiedz, w jakiej kolejności należy ułożyć ilustracje, aby tworzyły ciąg zgodny z przebiegiem zdarzeń.. Score / 4 Tworzenie prostych wypowiedzi pisemnych 4 Przeczytaj i otocz pętlą właściwe wyrazy.. koń słonie konie słoń Rafia to gniady mojej cioci Izy.. - Ale to był mój dzban, rozumiesz?. Zadanie 1/70.. Uzupełnij tabelę czasownikami wybranymi z ćwiczeń 1., 2. i 3.. Wykorzystaj podane cząstki - ćwiczenie 4, str. 30.. Dla chętnych przygotowałam krótki film o niezwykłych miejscach w których możemy zrobić zakupy:4.. Posłuchaj (nagranie 3.52), przeczytaj i powiedz.. a) W wodzie znalazł się dwutlenek węgla.. 3 Kliknijcie w zakładkę Task 1.. 2 Kliknijcie w zakładkę Transcript, otworzy się tekst do nagrania.. Zad.3 Przeczytaj zdania, oznacz je jako true (V) lub false (X).Przeczytaj tekst i zaznacz na ilustracji postaci, które do niej nie pasują.. Podpisz pierwszymi literami imion chłopców przed-mioty, które do nich pasują..

Dopasuj ilustracje do odpowiednich sklepów.

N.: - Napisz, jakie były: drzewa, deszcz.Teraz przeczytaj kolejny tekst, tym razem o sklepach w Brighton.. Things we do in the evening - czynności, które wykonujemy wieczorem.. Sztuka, Kultura, Książki.Przeczytaj wyrazy z ramki i wpisz je w odpowiednich miejscach w tabeli - ćwiczenie 3, str. 30.. Przeczytaj, do czego masz prawo.Zaprowadź paluszkiem bohaterów do odpowiednich pomieszczeń: Nagranie: Explore_Treetops_CD_1.59.mp3.. Dzieci pracują przy tablicy (na wzór ćw.. Jeśli nie jesteście pewni odpowiedzi, wróćcie do tekstu i nagrania.1 Spójrz na zdjęcia dzieci i dopasuj je do odpowiednich flag.. Największymi zwierzętami żyjącymi na lądzie są .. Uczeń czy student?. Przeczytajcie zdania i oznaczcie je jako True lub False.. Dopasuj ilustracje A-C do paragrafów 1-3.. Usłyszysz nazwy czynności.. Zeszyt ćwiczeń opracowane przez nauczycieli serwisu Odrabiamy.plPołącz fragmenty zdań Następnie dopasuj zdania do odpowiednich ilustracji.. Things we do in the morning - czynności, które wykonujemy rano.. W stajni mieszkają siwe i kare.. Utrwal znajomość tzw. czasowników frazowych ( dwuczęściowych, np. find out).. Zapisz odpowiedzi w zeszycie (nie przepisuj całych zdań!).. NA koniec wykonajcie zadanie 1 na stronie 28- popraw po sladzie nazwy pomieszczeńi spróbuj je przeczytać, oraz zadanie 1 na str 29- popraw po śladzie nazwy członków rodziny i również przeczytaj je na głos..

Przeczytaj fragmenty znanych baśni i dopasuj je do odpowiednich tytułów.

Wtedy zapłakała mała Gerda gorącymi łzami, które spłynęły na jego pierś, dostały się aż do jego serca, roztopiły kawałki lodu i wchłonęły okruszynę szkła.Opowiedz, co na nich się dzieje.. W zeszycie przedmiotowym dokończ zdania, np. 1.Dopasuj ilustracje do odpowiednich fragmentów tekstu y wicynie a1.,wpisuj do kadżej nadanny wcześniej tytuł.. Zadanie 2/70.. Posłuchaj (nagranie 3.53), a następnie znajdź na obrazku osoby, zwierzęta, przedmioty,Rozumienie tekstu pisanego 3 Przeczytaj zdania i dopasuj je do właściwej ilustracji.. Przeczytaj tekst "Dookoła świata" - podręcznik, str. : - Wybierz spośród wyrazów odpowiednie formy tego wyrazu i dopasuj je do odpowiednich obrazków - ilustracji.. W zad 1 s. 76 należy odszukać słówka w wężu wyrazowym i zapisać je w odpowiedniej kolumnie.. - Rzuciłem o ścianę jednym jedynym dzbanem, i to już pękniętym!. Przeczytaj poniższe zdania i dopisz imiona dzieci w zadaniu 1.. 4, s. 26 - zeszyt lektur).. - odparł Nino.2 Przeczytaj zdania i narysuj do nich ilustracje.. Rozwiązanie zadania 2 z książki Brainy 6.. PIERWSZA SYLABA SŁOWA.. Sprawdź, czy dobrze zrozumiałeś/aś tekst.. Tu lata motyl.. 12 Przyjrzyj się historyjce obrazkowej i opowiedz, co się wydarzyło.. Oceń odpowiedź .Przeczytaj teksty o trzech alfabetach.Dopasuj do nich właściwe ilustracje..

Dopasuj tekst do ilustracji ; 3.

Ostatnim zadaniem, które zaplanowałam na dzisiejszej lekcji jest zadanie 3.. 1 Przeczytaj tekst, posłuchaj nagrania i dopasuj zdjęcia 1,2,3 z wypowiedzią Agaty, Marcusa i Sophie.. Z poniższych wyrażeń ułóż pytania.. Question from @Andrzej881 - Szkoła podstawowa - Język niemieckiPosłuchaj nagrania i dopasuj do odpowiednich ilustracji.. Zad.2 Wyszukaj informacje z bloga i uzupełnij zdania.. To wszystko na dziś.. Powtórzenie wiadomości.. Ćwiczenia w pisaniu - karta pracy nr 1 (ćw.. Dopasuj je do czynności1-6 z zadania 2.. Wykonaj ćwiczenie 2/66 w zeszycie ćwiczeń.. Goodbye:)Podpisz ilustracje.. Posłuchaj i ułóż ilustracje w odpowiedniej kolejności.. Z liter w polach zaznaczonych na szaro ułóż nazwę kolejnego zawodu, a następnie zobrazuj go.. Ułóż zdanie z podanych wyrazów i je zapisz - ćwiczenie 5, str. 30.. Przeczytaj sylabę i dopasuj ją do ilustracji Znajdź paręPobierz ten Wektor Premium dotyczący Dopasuj Słowa Do Odpowiednich Ilustracji Na Zdjęciach, i odkryj ponad 15 Miliony profesjonalnych zasobów graficznych na FreepikPrzeczytaj zdania i dopasuj je do odpowiednich ilustracji.. Przeczytaj napis na górze strony.. Uzasadnij swój wybór.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. - zadania, ściągi i testy - Zapytaj.onet.pl.. This is Jack.. 1 2 Dzieci z ćwiczenia 1. chciałyby Ci się przedstawić.. 3 Zagraj z kolegamiDo każdej ilustracji dobierz odpowiednią przypowieść.. b) Skóra wykonuje wymianę gazową..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt